Politerno > Україна і світ > Зв’язків Тишлека з криміналітетом РФ не знайшли, він повернувся до виконання обов’язків заступника голови Нацполіції. ДОКУМЕНТ

Зв’язків Тишлека з криміналітетом РФ не знайшли, він повернувся до виконання обов’язків заступника голови Нацполіції. ДОКУМЕНТ

  • 16 Грудня, 2023
  • 328 Переглядів
  • 0

Фігурант журналістського розслідування щодо ймовірних зв’язків із Росією заступник голови Національної поліції України Дмитро Тишлек повернувся до виконання своїх обов’язків.

Службове розслідування не виявило фактів, які б свідчили про наявність зв’язків Тишлека з будь-якими кримінальними авторитетами, в тому числі, згадуваними в журналістському розслідуванні. Також перевірка не виявила й інших підстав для звільнення Тишлека з посади, повідомили у Міністерстві внутрішніх справ у відповідь на запит Цензор.НЕТ.

У МВС повідомили, що заступник голови Національної поліції Тишлек був відсторонений від виконання службових обов’язків з 28 жовтня до 28 листопада на час проведення службового розслідування. 29 листопада Тишлек повернувся до виконання службових обов’язків. Одночасно з цим, Тишлеку змінено розподіл обов’язків та виключено координацію та спрямування діяльності підрозділів кримінальної поліції.

У МВС повідомили, що комісія, яка проводила службове розслідування не встановила “фактів, які б свідчили про наявність зв’язків Тишлека Д. П. з будь-якими кримінальними авторитетами, в тому числі, згадуваними в журналістському розслідуванні”. Також у МВС зазначили, що у них немає підстав для перевірки Тишлека на поліграфі, а з власної ініціативи він такого бажання не висловлює.

“Водночас інформуємо, що висновок стосовно встановлення підстав для звільнення з посади Тишлека Д.П. можливо зробити після отримання результатів розгляду матеріалів службового розслідування у НАЗК та ДБР”, – резюмували у МВС.

Як повідомлялося, головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов заявив, що Єрмак та Татаров захищають від звільнення пов’язаного з російською мафією заступника начальника Нацполіції Тишлека. Зеленський боїться відповідати за ганебне призначення та зволікання зі звільненням.

Нагадаємо, Україна та Румунія розв’язали багаторічний спір, пов’язаний із облаштуванням українською стороною глибоководного суднового ходу “Дунай – Чорне море”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE