Politerno > Тернопільщина > Будівельна афера: у Тернополі цинічний забудовник використав кошти пайовиків на свої потреби

Будівельна афера: у Тернополі цинічний забудовник використав кошти пайовиків на свої потреби

  • 9 Квітня, 2024
  • 2245 Переглядів
  • 0

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання – 12 років позбавлення волі директору однієї з будівельних компаній за розтрату майна довірителів на понад 3 млн 853 тис грн, наданих пайовиками для зведення та здачу в експлуатацію об’єкту будівництва за адресою: м. Тернопіль вул. Галицька,7(ч.5ст. 191 КК України).

Прокурор довів у суді, що між директором будівельної компанії  та довірителями впродовж 2006-2007 років укладені договори про пайову участь у фонді фінансування будівництва житлового будинку по вул. Галицька,7 у м. Тернополі, який планували здати в експлуатацію у 3 кварталі 2008 року.

Проте кошти, внесені вкладниками за будівництво вказаного будинку, витрачались забудовником на зведення інших приміщень у с. Великій Березовиці та м. Хмельницькому, а будівлю по вул. Галицькій, 7 так і не завершили до цього часу.

Суд визнав винним засудженого у розтраті майна в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем, й призначив йому покарання – 12 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки та з конфіскацією всього майна, що є у його власності.

Вирок ще не вступив у законну силу.

Читайте також: На Тернопільщину керувати стратегічним управлінням прислали “варяга”, який “погорів” на хабарництві і від якого відрікся Ляшко

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE