Politerno > Україна і світ > Єрмак та Навальна увійшли в рейтинг найвпливовіших людей світу за версією журналу Time

Єрмак та Навальна увійшли в рейтинг найвпливовіших людей світу за версією журналу Time

  • 17 Квітня, 2024
  • 444 Переглядів
  • 0

Всесвітньо відомий журнал Time опублікував рейтинг найвпливовіших людей світу за 2024 рік. До сотні найкращих увійшли голова Офісу президента України Андрій Єрмак і вдова російського опозиціонера Олексія Навального – Юлія.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на журнал Time.

Журнал розділив 100 учасників рейтингу на підгрупи. До однієї з них, під назвою “Лідери”, потрапили українець і росіянка.

Кілька слів про Єрмака написав колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.

“Визначальними першими кадрами варварського вторгнення Росії в Україну є зернисте відео, зняте президентом Володимиром Зеленським на вулицях Києва. Послання Зеленського, якого оточувала його команда, було чітким: керівництво України нікуди не збирається йти. Безпосередньо за ним тієї ночі стояв його високий радник Андрій Єрмак – людина, яка відіграє центральну роль у забезпеченні роботи влади”, – написав Расмуссен.

Про Навальну написала віцепрезидентка США Камала Гарріс.

“У лютому цього року я виступала на Мюнхенській конференції з питань безпеки… Через кілька хвилин на сцену незаплановано вийшла Юлія Навальна. І вона одразу ж зачарувала сотні присутніх лідерів, серед яких була і я. Навальна повідомила новину, яка з’явилася всього за кілька годин до того, що її чоловік Олексій Навальний, російський опозиційний лідер, помер…

На благо людей по всьому світу Юлія Навальна тепер взяла на себе роль лідера на світовій арені. Навальна пообіцяла продовжити боротьбу свого чоловіка за справедливість і верховенство права, даючи нову надію тим, хто бореться проти корупції і за вільну, демократичну Росію.

З того дня в Мюнхені Навальна стала не лише символом демократичних цінностей, але й мужнім борцем за них…”, – вважає Гарріс.

Читайте також: Офісно-президентська республіка. Як Єрмак став керівником нової “державної інституції”

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE