Politerno > Статті > Україна і світ > Кого загорнуть в картату ковдру наступним?

Кого загорнуть в картату ковдру наступним?

  • 19 Листопада, 2018
  • 2978 Переглядів
  • 0

Хто керує корупційними потоками Гройсмана на митниці після втечі Продана. Знайомтесь.

Втеча Продана не повинна відвернути увагу від інших консільєрі Гройсмана, яких він розставив на митниці і в податковій. Публікуємо прислане до редакції DubinskyPro досьє на т.в.о. голови ДФС Олександра Власова, біографія якого – виявилася ще більш строкатою, ніж у його попередника, «молдавського втікача» Продана.

Редакція DubinskyPro публікує даний матеріал «as is» – тобто, в тому вигляді, в якому він був присланий нашим журналістам. Ми перевірили факти, які піддаються публічному аналізу, але деякі деталі біографії т.в.о. ДФС можна сприйняти – (або не сприйняти) тільки на віру.

Майбутній глава ДФС Олександр Власов, почав свою трудову діяльність на Миколаївській митниці. Пізніше – була підприємницька діяльність, під час якої він, разом зі своїм братом Євгеном Власовим, нібито розбирав заводи на метал на півдні України.

З 1999 року почав працювати в Управлінні СБУ Миколаївської області і тільки в 2010 році починає свою трудову діяльність в фіскальних органах.

18 грудня 2010 декретом №893/2010 Власов був нагороджений Орденом Святого Станіслава IV степеня. Це одна з найвпливовіших масонських організацій часів президента Леоніда Кучми. Членські внески за такий орден могли досягати 30 тис. доларів США. З чуток, тільки членський внесок Власова за орден склав 10 тис. доларів США. Але дані відрахування в деклараціях Власова не відображені.

Син глави ДФС – Владислав Власов з 2015 року проходить навчання в Нідерландах. Де проживає разом зі своєю дівчиною, без якої відмовлявся покинути Україну. Вартість і проживання і навчання, яке обходиться більш 20 000 євро в рік, оплачує батько. Перед призначенням Власова на посаду начальника Одеської митниці Олександр Власов переписав майно на свого сина.

Зовсім недавно, за дорученням Олександра Власова – його брат Євген, відвідував Амстердам щоб придбати там квартиру племіннику за 150 тис. євро, яку глава ДФС «забув» вказати в декларації. Для того щоб безперешкодно пройти прикордонний контроль і приховати готівку (не декларувати 150 тис. євро) Олександр Власов «організував» братові Євгену посвідчення співробітника Інтерполу

Також в 2016 році Власов отримав квартиру в Києві в елітному будинку для генералів і політиків і зробив в ній ремонт за 90 тис. доларів США, дані витрати він так само «забуває» вказувати в декларації.

У 2016 році «покровителі» призначають Власова начальником Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони проведення АТО ДФС України, а також командиром спецпідрозділу «Фантом».

Користуючись службовим становищем, організовує понад десятка конверт центрів під прикриттям ДФС і СБУ. Співробітники даних служб самі направляли в дані центри всі великі підприємства експортерів і імпортерів півдня України.

За схемою «без розмитнення» для потреб АТУ завозять в Україну комерційний автотранспорт для продажу. Отриману від Канади для потреб АТО партію військових джипів Гелендваген (Mersedes-Benz 250D) продавали «на право і на ліво». Нібито частина партії Власов оформив на рідних і віп керівництва ДФС для комфорту на полюванні і риболовлі. З чуток, сам Власов собі залишив три військових Mersedes-Benz 250D: один оформив на батька, а два без реєстрації стоять в гаражах.

У 2016 році Власов влаштовує собі в спецпідрозділу «Фантом» в пряме підпорядкування рідного брата Власова Євгенія Сергійовича, який ігнорує подачу декларацій, а також порушує ст. 27 ЗУ «Про корупцію», згідно з якою не допускається пряме підпорядкування близьких осіб.

Брат Власова – Євген необхідний для реалізації схем з торгівлі та контролю поставок продуктів харчування і товарів на непідконтрольною Україні території. Раніше Євген Власов під прикриттям бізнесмена-волонтера отримував пропуски від ДФС і їздив на непідконтрольну територію АТО.

Власов для брата Євгена не шкодував позачергових звань, нагород під кожне свято, зарплати. Власноруч публічно нагороджував брата як мецената і бізнесмена, і волонтера АТО – вручаючи нагороду по телебаченню.

З 2016 Олександр Власов так само за сумісництвом працює начальником Міжвідомчої цільового центру по запобіганню і виявленню порушень законодавства з питань державної митної справи (у народі «чорна сотня»). А також отримує (купує) позачергове звання полковника СБУ, хоча не є штатним співробітником СБУ. Тоді ж починає жити відкрито на широку ногу і переводить великі суми рідним і довіреним особам для відмивання і легалізації незаконно отриманих коштів.

C 2017 року по протекції Продана призначається начальником Одеської митниці ДФС України . Власов очолив контроль потоків і організував схеми з ввезення контрабанди зеленим коридором за 30% від вартості товару, а також схеми зі стягнення данини за розмитнення автомобілів з США і Європи, контрабанду товарів міжнародних брендів (телефони, техніка, одяг, взуття), продуктів харчування і ПММ, схеми з розкрадання заарештованої контрабанди з території митного терміналу, не враховане вилучення контрабанди (цінностей, коштів, наркотиків, картин, бурштину).

У вересні 2018 року Власов призначається в.о. голови Державної фіскальної служби України. Його призначення лобіює Насіров, Продан і особисто Гройсман – нібито тимчасово до закінчення конкурсу на посаду глави ДФС. Але це зроблено спеціально, щоб затягнути перебування Олександра Власова на посаді до отримання позачергового звання полковника, і як мінімум пів року стажу на категорії держслужбовця такого рангу.

Для цього призначення, з вказівкою Гройсмана, конкурс на посаду глави ДФС скасували. Нібито з ініціативи Мінфіну України в рамках реформування УДФС для поділу відомства на податкову і митницю .

Це дало можливість Гройсману поставити повністю контрольованого Главу ДФС, для контролю всіх його схем і потоків з митниці для збагачення і фінансування політичної партії і його передвиборної компанії. З чуток, у вересні 2018 року на ім’я президента була направлено подання на Олександра Власова про присвоєння йому позачергового звання генерал – майора України. Підписання Указу планується в кінці листопада 2018 року.

Також, за даними джерел, встановлено, що Власов Олександр Сергійович, як чиновник в порушення закону має ще два громадянства – Канади і Румунії.

Протягом останніх двох років Власов вкладає і нарощує бізнес активи:

1. Торгові марки «LAGRIMA DE OLIVA» і «LAGRIMA DEL SOL» – виробництво оливкової та соняшникової олії з добавками, яке реалізується через NOVUS, Розетка, Ашан, Сільпо, Фора, Епіцентр, Гріш, Альянс, тощо Частина товару поставляється в Крим по особливому коридору, через зону АТО.

2. Теплиці для аеропоніки – закуплені під Києвом, де вирощують помідори, огірки, капусту, сині і інші культури.

3. Промислове розведення малька і вирощування риби в спеціально створених плантаціях в Києві. Даним бізнесом займається особисто Власов з братом і довіреною особою Валерієм Конопльовим.

4. Торговою маркою «Fragranza» одяг, взуття, аксесуари все з Італії. Для чого відкрив мережу магазинів і бутиків. У магазинах реалізується весь вилучений в Одеській митниці конфіскат, елітних європейських брендів і частина продукції виготовленої в Україні, що поставляється на експорт. Даний бізнес оформлено на дружину брата Власову Ольгу Сергіївну , яка володіє магазином в м. Одеса, ТРЦ «City Center» (Таїрове) і рекламує його публічно на своїй сторінці в фейсбук і інстаграм.

5. Торгова марка «Danhera» – мережа магазинів і бутиків елітної побутової хімії, косметики, парфумерії з Італії. Даний бізнес оформлено на цивільну дружину Власова – Яну Приходько, і за сумісництвом рідну сестру дружини брата – Ольгу Власову. Бізнес разом з сестрою в м Одеса, ТРЦ «City Center» (Таїрове).

6. Торгова марка «MiZari» і торгова марка «Mario Muzi» – мережа магазинів і бутиків у Харкові під одяг, взуття, аксесуари виробництва Італії. Даний бізнес оформлено на далеку родичку Власову Ірен, яка тримає мережу магазинів в м. Харків, ТРЦ «Дафі», ТРЦ «Магелан», ТРЦ «Барбашова», магазин вул. Пушкінська, 43

Перелік частини фірм, які Олександр Власов оформив на своїх рідних і наближених:
1. ТОВ «СІТІ-ФЕРМА» , код 40367071
2. ТОВ «СТЕПОВА-ФЕРМА» , код 42091802
3. ТОВ «ЛА САЛЮТТЕ» , код 41752634
4. ТОВ « ПЕНОТЕРМБУД » , код 36880181
5. ТОВ« ВІДІС » , код 36880216
6. МГО ВГО« АСОЦІАЦІЯ »К» , код 36700668
7. ФОП Власов Владислав Олександрович
8. ФОП Власова Інеса Миколаївна
9. ФОП Приходько Яна
10. ФОП Власова Ольга
11. ФОП Конопльов Валерій
12. ФОП Саютіна Олег

У 2013 році Олега Саютіна колеги з СБУ взяли на гарячому в Одесі за вимагання 30 тисяч доларів США у керівництва заводу «Стальканат»,що належить депутату НФ Сергію Фаєрмаку .

Дана справа (№522 / 15751/13-к ) (заключне засідання було призначено на 13.11.2018 о 16:00) розглядається п’ятий рік Приморський районний суд м.Одеси.
Абсурдність ситуації полягає в тому, що Саютін в управлінні СБУ Миколаївської області працював начальником підрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю відділ «К» СБУ, а так само є засновником і власником Миколаївського обласного центру всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ветеранів – співробітників спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю «К» Служби Безпеки України».

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE