Politerno > Статті > Україна і світ > Падіння ангела: подвиг Сергія Сивохо

Падіння ангела: подвиг Сергія Сивохо

  • 15 Березня, 2020
  • 1584 Переглядів
  • 0

На цьому тижні президент Зеленський і його молода команда боролися відразу на два фронти – з коронавірусом за здоров’я нації та агресивним націоналізмом – за гібридний мир. Відповідно до сучасних тенденцій, першим на полях битв упав на підлогу літній чоловік з групи ризику, який приїхав з-за кордону, – сивочолий ветеран органів КВК Сергій Анатолійович Сивохо.

Агресивні націоналісти, звичайно, скажуть, що Донецьк, з якого у столицю їх країни місто Київ зелені кавеенщики притягли синього, – це ніякий не закордон, а окупована Росією (якою ще Росією?) територія України. На що глава президентського офісу пан Єрмак може резонно заперечити, що вже якщо вони з товаришем Козаком створюють Координаційну раду, що фіксує суб’єктність Лугандона як повноцінної сторони переговорів, то це якраз за фактом закордон і є, та й взагалі, що тут такого, людям по обидві сторони треба поговорити, може навіть влаштувати який-небудь сніданок на кордоні, конкурс капітанів, заспівати в пілотках “Смуглянку-горлівчанку”, коротше, час прийшов.

У те, що час прийшов, від щирого серця вірив і сивочолий ветеран Сивохо – людина, яка пройшла горнило Антимайдану, легенда міста-героя Донецька, в якому кого не спитай – кожен другий носив це трепетне тіло у витверезник, як Ленін колоду (тільки колода Леніна не пускала при цьому, як мінімум, бульбашки), а кожен третій регулярно спостерігав Сергія зворушливо сплячим на лавці в парку Щербакова в положенні сидячи і не в силах тримати голівку. У всьому цьому, звичайно, є частка перебільшення і бажання примазатися до чужого успіху, але факт залишається фактом: тільки такий досвідчений, тверезомислячий парламентер міг принести мир на багатостраждальний Донбас.

Читайте також: Для кого Україна зібралася писати історію російською

Те, що сталося згодом, стало шоком для всіх, особливо для секретаря РНБО пана Данілова, у якого пан Сивохо трудиться радником. Ні з ким не порадившись, не розділяючи позицію начальства, всупереч навіть народному депутату Лізі Богуцькій, Сивохо приніс себе в сакральну жертву в ім’я вищої мети, відправившись проповідувати примирення в саме лігво агресивно-націоналістичної меншини – КВЦ “Парковий”, де і впав обличчям додолу, як герой, мужньо кидаючи в обличчя катам: “А ти звідки? Ти взагалі з Донецька? А з якою району?”.

Розправу по достоїнству оцінили російські ЗМІ, які з болем в серці спостерігали за тим, як “улюбленця українців” забивають на смерть величезними сопілками і гумовим равликом, розпинають на паркеті у формі свастики, годують з одного боку монтажною піною, а з іншого – палаючим віником, одночасно закопуючи живим в спеціально принесену з собою землю, взяту з могили розвідника Миколи Кузнєцова разом з його святими мощами. Сама спікер російського МЗС Марія Захарова – теж людина з великою печінкою – вшанувала подвиг Сергія, назвавши його шляхетним “тупокутником”; колега Сергія по Антимайдану – політичний емігрант в Росію Юрій Кот затаврував катів Сивохо “скаженими собаками”, яких треба приспати, пристрелити або хоча б отруїти миш’яком.

Як вшанували падіння сивочолого колоса на його кривавій батьківщині, крім заповнення соцмереж, безсумнівно, підробленими фотографіями п’яного щасливого Сивохо в обмоченних штанях з минулого донецького життя до війни, будь проклята вона? В основному, усі, звичайно, були обурені розправою. Так, згадана вище Ліза Богуцька – головний експерт парламенту по лікуванню “афери коронаро-бісовщини” за допомогою лазні, сексу і бухла, вважає, що рідкісний сперматозоїд здатний пролетіти більше метра, нехай навіть Сивохо в ході презентації “Платформи примирення” це майже вдалося. А ось ветерани, котрі “підло штовхнули ззаду людину, яка і так не володіє міцною координацією”, вчнили гидко, і за це треба відповісти. Не Сивохо, звичайно, за що ж йому відповідати, смішно навіть, – ветеранам.

Читайте також: Назустріч Путіну. Єрмак “впарює” бойовиків ЛДНР під виглядом “українців ОРДЛО”

Однак, що означає “не володіє міцною координацією”? Чи не хоче Ліза сказати, що Сивохо перед презентацією таки полікувався з ранку за її рецептом, тільки без лазні і сексу?..

На це питання до цих пір немає відповіді. Не прояснює ситуацію і думка іншого експерта з коронавірусів – секретаря РНБО пана Данілова. Пан Данілов, будучи впевненим, що вірус розробили і випустили зі своєї лабораторії китайці (це ж не збитий іранцями український боїнг, тут для такого фахівця, як Данілов, докази очевидні), вважає, що у випадку з Сивохо все значно менш однозначно. У всякому випадку, з туманної заяви секретаря РНБО про те, що позиція Сергія Анатолійовича може з позицією Олексія Мячеславовича як не збігатися, так і збігатися, ясно тільки те, що бити сєпарів – неприпустимо.

З великим нетерпінням прогресивна громадськість чекала брифінгу глави ОП пана Єрмака, чиє непристойно тривале партизанське мовчання про суть координаційної ради з прямими переговорам України та Лугандона, якому так зраділи в ОРДЛО і Росії, натякало на те, що Сивохо став жертвою підлих штовхачів зовсім не з власної ініціативи, як намагався натякнути секретар РНБО, а виконуючи чиюсь добру волю. Як і слід було очікувати, Єрмак вийшов і сказав, що у всьому винен Порошенко, тому що саме Кривавий Барига велів йому проводити “узгодження ряду питань з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей України в рамках ТКГ“. А Координаційна рада – це просто Координаційна рада, подумаєш, рада, не така вона вже й Координаційна, просто громадяни будуть спілкуватися безпосередньо, це платформа така щодо примирення.

Іншими словами, це саме те, що так героїчно презентував карателям Сергій Сивохо, занепалий ангел нашої з вами сучасності. Тож як саме вшанував героїчний подвиг ветерана органів КВК глава Офісу президента України? Хвилиною мовчання, яка, судячи з усього, затягнеться аж до наступної спроби презентації, і ця спроба явно не змусить себе чекати.

Що ж стосується президента Зеленського, святе ім’я і розумне обличчя якого так довго і цілеспрямовано полоскав Сивохо як на самій презентації, так і в присвяченому їй рекламному ролику, знятому, власне, тією ж групою, що знімає всі епічні відосіки самого Зеленського, то глава держави, на жаль, виявився таким зайнятим питаннями боротьби з коронавірусом шляхом захоплюючої дух карантинезації і презентацією системи відеокамер на дорогах, що до страстотерпця Руського миру у нього взагалі руки не дійшли. Поки що.

На щастя, сам Сивохо не занепав хоча б духом. “Деяким мир не потрібен… Вони зірвали презентацію, але не зупинять наш рух до миру”, – пообіцяв сивий ветеран. З цими словами важко посперечатися. Тут вже дійсно навряд чи щось зупиниш.

Василь Рибніков

Читайте також: Економічна криза в Україні – деталі

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE