Politerno > Тернопільщина > Опитування депутатів щодо майбутнього голосування по Генплану – ч.2

Опитування депутатів щодо майбутнього голосування по Генплану – ч.2

  • 17 Лютого, 2017
  • 1461 Переглядів
  • 0

Питання змін до Генерального плану Тернополя можуть винести на розгляд найближчої сесії Тернопільської міської ради.

Любов Вовк продовжила опитувати депутатів щодо їх готовності до майбутнього скандального голосування та їх зауважень чи думок з приводу прийняття Генплану.

1. Володимир Бліхар (фракція Політична партія «Громадський рух «Народний контроль»):
Якщо наша фракція ознайомиться з тим генпланом, який представлятимуть – то зможемо щось сказати. Раніше ми вже ознайомлювалися з генпланом в архітектурі і в наших депутатів були зауваження по забудові (зони Ж1 не можуть бути зонами Ж3 і навпаки). Я не бачу ніяких перепон, якщо в депутата виникнуть якісь зауваження, то винести це з генплану і рухатися далі.

2. Петро Болєщук (фракція Політична партія «Громадський рух «Народний контроль»):
Ми ще раз підемо фракцією на представлення генплану в архітектуру і тоді будемо приймати рішення. Свої зауваження ми надавали ще рік тому, коли анонсувався процес внесення змін. Будемо дивитися, чи щось враховано, чи ні.

3. Андрій Газилишин (фракція Політична партія «Громадянська позиція»):
Ми вивчали питання змін до генплану. В нас були і є свої пропозиції по проблемних питаннях, і ми їх сформували та подали. Сказати зараз, що завтра ми будемо голосувати за генплан чи не будемо… якщо внесуть ті зміни, які ми пропонували для того щоб зменшити і врегулювати хаос забудови, тоді ми можемо думати, як голосувати. А зараз сказати так чи ні практично неможливо. В такому варіанті в якому генплан є зараз – підтримувати не можна.

4. Володимир Гринда (фракція ВО «Батьківщина»):
В такому вигляді, як він є, ми не готові підтримувати. Минулого року ми переглядали генплан, вносили свої зауваження. Конкретно показували об’єкт і вказували, де є порушення. Цього року ще не бачили, чи були враховані наші зауваження.

5. Роман Навроцький (фракція ВО «Свобода»):
Нещодавно я почав детально вивчати Генплан, порівнював карти. За нього я голосувати не буду.
Генплан потрібен інвесторам, потрібен тернополянам – місто треба розвивати. І ми, депутати, не проти генплану, ми хочемо його прийняти.
Але на сесії я виступатиму з пропозицією зняти це питання з порядку денного і розпочати наново процедуру внесення змін, правильно, так як це мало би бути: вислухати кожного депутата, всі зауваження, внести зміни згідно пропозицій депутатів і громади, і вже тоді розглядати питання затвердження змін. Щоб у депутатів не було жодних зауважень. На це треба, думаю, два місяці і добра воля депутатів.

6. Юрій Штопко (Yuriy Shtopko) (фракція Політична партія «Об‘єднання «Самопоміч»):
У такому вигляді, в якому генплан є зараз, особисто я не готовий голосувати за його затвердження.

Частина 1

Далі буде…

п.с. Опитування проводилося в телефонному режимі в алфавітному порядку, а також особисто журналістом на заходах

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE