Politerno > Україна і світ > Солом’янський райсуд Києва заарештував частки Мартиненко в трьох компаніях

Солом’янський райсуд Києва заарештував частки Мартиненко в трьох компаніях

  • 3 Червня, 2017
  • 1482 Переглядів
  • 0

За клопотанням детектива Національного антикорупційного бюро Солом’янський районний суд Києва заарештував частки статутного капіталу в трьох компаніях, що належать екс-депутату Миколі Мартиненку.

Про це, як пише Liga.net, свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень.

23 травня суд ухвалив рішення заарештувати 5% статутного капіталу ТОВ Інтер-Вент, 14% ТОВ Вортекс і 5% ТОВ Техно-Інвест.

Мартиненко заборонено здійснювати будь-які угоди, які можуть призвести до переходу прав на належні йому частки майна в статутних капіталах згаданих компаній.

Як свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, бізнес-партнерами Мартиненка у компанії Вортекс були екс-співвласник групи WOG Петро Димінський, Ланна Лагур (швидше за все, родичка співвласника WOG Сергія Лагура), Сергій Перелома (перший заступник глави Нафтогазу), Олександр Морозов (екс-глава Ощадбанку), Ольга Пономаренко та покійний Ігор Єремєєв.

Станом на 2010 рік Вортекс володіла нерухомим майном в Вишгородському районі Київської області.

В Техно-Інвесті, де Мартиненко володіє 5%, його партнерами виступають Ігор Керезь (бізнес-партнер Давида Жванії і Мартиненка) і В’ячеслав Циганенко, колишній помічник екс-депутата Жванії.

У компанії Інтер-Вент крім Керезя, партнером Мартиненка є Андрій Щукін, ще один екс-помічник Жванії. Як і Техно-Інвест компанія була акціонером Діамантбанку Мартиненка.

Раніше повідомлялося, що суд заарештував майно Мартиненка.

Як відомо, 20 квітня детективи НАБУ затримали колишнього народного депутата Миколу Мартиненка, якого підозрюють у розтраті коштів держпідприємства “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” (“СхідГЗК”). За даними САП, з 2013-го до 2016 року злочинна організація, в яку нібито входив Мартиненко, завдала бюджету 17,28 млн доларів збитку.

САП просила суд встановити заставу в розмірі 300 млн гривень, однак 17 народних депутатів і міністрів взяли його на поруки. У разі доведення провини йому загрожує від 8 до 12 років в’язниці.

За підсумками засідання, яке тривало два дні, суд обрав екс-нардепу запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

12 квітня, Апеляційний суд Києва залишив без змін попереднє рішення суду щодо взяття екс-нардепа Миколи Мартиненка на поруки народними депутатами.

 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE