Politerno > Тернопільщина > Для Степана Барни первинним є “гроші понад усе!” – ситуація із ставом в Залізцях

Для Степана Барни первинним є “гроші понад усе!” – ситуація із ставом в Залізцях

  • 14 Червня, 2017
  • 1712 Переглядів
  • 0

Регіональне відділення фонду державного майна в Тернопільській області провело 12 червня аукціон на право оренди гідротехнічних споруд ставу Заложці № 5, площею 183,06 га.

На перший погляд здавалось що то пересічна подія нашого буденного життя – оренда гідроспоруди ставу. Але як зазначає депутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта – “тут є одне але!”.

Як вже повідомлялось, мешканці Залізців під час проведення аукціону провели пікет будівлі фонду держмайна в Тернополі проти передачі в оренду ставу в Залізцях, що на Зборівщині.

Протестуючі кажуть, що вони користуються ставом вже багато років, а гідроспоруди будували ще їхні батьки і діди, також зазначають, що вони доглядають став, підтримують у належному стані, запустили туди рибу, а зараз водойму хочуть в них просто забрати. Тому протестуючи наполягають, що гідроспоруди мають бути у власності Залозецької громади, а передавати у приватні руки їх ніхто не має права.

Водойма є улюбленим місцем відпочинку всіх, і місцевих мешканців, і гостей з інших районів та областей.

Жителі громади містечка Залізці побоюються, що водойму, де вони роками проводили своє дозвілля, захоплять рейдери, а потім і приватизують. Люди категорично проти аукціону, але, як пояснюють їм чиновники, думки людей враховані, але не мають для них значення.

“І тут для мене особисто, і для громади Залозців стає незрозумілою позиція голови Тернопільської ОДА С.Барни, який би мав бути першим захисником інтересів громади Залозців. Як особисто мені сказав пан С. Барна під час конференції “Бізнес та влада”, для нього головне – гроші та збільшення доходів бюджету за рахунок збільшення плати оренди, хто більше заплатить, той буде “господарювати” на Залозецькому ставі, і хай то буде хоч сам чорт з рогами… А думки та побажання громади Залізців для голови ОДА С. Барни не мають жодного значення.”, – пояснив нам ситуацію з аукціоном Олександр Башта.

Ось так, для Степана Барни первинним є – гроші понад усе, а люди громади Залозців та їх проблеми для нього то вже вторинне.

І тут починаєш розуміти, чому так пасивно на захисті інтересів громади себе веде голова об’єднаної Залозецької громади пан Фесик. А все тому, що він однопартієць Степана Барни, висуванець провладної партії БПП “Солідарність” на виборах, яку в області очолює пан Степан Барна.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE