[excange-informer informer="3"]
Politerno > Тернопільщина > Знову Мазурик і знову фонтан вартістю в 6 млн. 963 тис. грн. – тендери для друзів міського голови

Знову Мазурик і знову фонтан вартістю в 6 млн. 963 тис. грн. – тендери для друзів міського голови

  • Вересень 7, 2017
  • 634 Переглядів
  • 0

15 червня 2017 року між Управлінням житлово-комунального господарства благоустрою та екології Тернопільської міської ради в особі начальника управління Соколовського О.І. та ТОВ “ТОМ-Інвестбуд” в особі директора Мазурика Р.М. укладено договір з демонтажу фонтану в парку Національного відродження на суму 199753,2 грн.

В липні 2017 року Управлінням житлово-комунального господарства благоустрою та екології Тернопільської міської ради оголошує закупівлю на проведення  реконструкції фонтану в парку Національного відродження та переможцем в даній закупівлізакономірно є ТОВ “ТОМ-Інвестбуд” з  найнижчою пропозицією 6 764 000 грн., конкурентами якого виступило два підприємства ТОВ “Абсолют-Клімат” з пропозицією 6 765 003,73 грн. та Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство “Міськшляхрембуд” з пропозицією 7 445 484,00 грн.

02.08.2017 року між Управлінням житлово-комунального господарства благоустрою та екології Тернопільської міської ради в особі начальника управління Соколовського О.І. та ТОВ “ТОМ-Інвестбуд” в особі директора Мазурика Р.М. укладено договір з реконструкції фонтану в парку Національного відродження на суму 6 764 000 грн.

Тобто загальна вартість робіт  з демонтажу та реконструкції Фонтану в парку Національного відродження, становить 6 963 753,2 грн.

Для довідки:

ТОВ «ТОМ-Інвестбуд» ЄДРПОУ 33282104, юридична адреса село Петриків, ВУЛ. ВОЯКІВ УПА, будинок 1, квартира 12,  засновники є два брати Мазурик Віталій Романович та Мазурик Василь Романович, який є директором. Братів Мазуриків тісно пов’язують з міським головою м. Тернопіль Надалом Сергієм Віталійовичем, оскільки після обрання його мером м. Тернопіль розпочались масштабні роботи з капітального та поточного ремонту з заміною асфальтного покриття на бруківку та дані роботи в більшості виконували та виконують ТОВ «ТОМ-Інвестбуд», ПМП «Нортон», ФО-П Мазурик Віталій Романович.

Цікаво, що ТОВ «ТОМ-Інвестбуд» в період з 2009 року по серпень 2017 року уклало 110 угод з бюджетними установами та організаціями на суму близько 139 млн. грн.(!!!), найбільшим бюджетним розпорядником коштів при цьому є Управлінням житлово-комунального господарства благоустрою та екології Тернопільської міської ради та бюджетні організації м. Тернопіль.

УВАГА! 16.02.2017 року Тернопільською місцевою прокуратурою за матеріалами УСБУ в Тернопільській області порушено кримінальне провадження № 42017211100000004 за ч. 3 ст. 190 КК України відносно посадових осіб ТОВ «ТОМ-Інвестбуд» які привласнили кошти місцевого бюджету на  суму 1,2 млн. грн.. під час виконання робіт з капітального ремонту входу в парк ім.. Т.Г. Шевченка.

Однак цікавим є питання, чому кримінальне провадження порушене ще в лютому 2017 року коли роботи в парку Шевченка не були завершені, а також чому воно було порушене за ст. 190 “Шахрайство”, а не за більш тяжкою статтею кримінального кодексу України,  а саме ст. 364 “Зловживання владою або службовим становищем”, ст. 191 “Привласнення”, а також 366 “Підробка документів службовою особою”. Оскільки завідомо недостовірні акти виконаних робіт підписував розпорядник коштів Управлінням житлово-комунального господарства благоустрою та екології Тернопільської міської ради та безпосередній підрядник ТОВ «ТОМ-Інвестбуд», а також суб’єкт господарської діяльності, який здійснював технічний нагляд за виконанням робіт ( в міській раді це Відділ технічного нагляду).

Якщо органами досудового розслідування буде доведене вина (у чому  є великі сумніви) тоді в суд має буде спрямовано мінімум три обвинувальних акти відносно фігурантів провадження за статями 364, 191, 366 КК України. Однак хотілось би вірити, що так буде, але ж на практиці провадження в кращому випадку направлять в суд за ст. 367 “Службова недбалість”, 366 «”Службове підроблення”, 358 “Підробка документів” або взагалі закриють.

P.S. Цікаво, скільки квартир у 2017 році отримає місцева прокуратура та УСБУ, якщо раптом виявиться, що у діях різних Мазуриків-Надалів, так  званих Остапів Бендерів падких на легку наживу за кошти громади, виявиться відсутній склад злочину? Далі буде.

Джерело: Громадський інформаційний портал

Поділитися: