Politerno > Україна і світ > Намічається великий конфлікт між Холодницьким і Луценко, – політолог

Намічається великий конфлікт між Холодницьким і Луценко, – політолог

  • Жовтень 1, 2017
  • 575 Переглядів
  • Comments Off

Складається враження, що між Холодницьким і Луценко намічається конфлікт. Генпрокурор і його заступник обмінюються “шпильками”, які не залишають в цьому сумнівів.

Минулої п’ятниці прес-секретар Генпрокурора заявила, що її шеф, не дочекавшись візи керівника САП Холодницького, вирішив підписати підозру Олесю Довгому.

Пряма цитата: “Чекав підпису САП. Не дочекався. Взяв і підписав”.

Вчора Холодницький спробував виправдатися. За його словами, Київська прокуратура не змогла зібрати матеріали. Але потім все ж таки зібрала, і САП все переправив Луценко. Луценко як Генпрокурору і підписувати підозру депутату.

Очевидно, що Холодницький тим самим намагається дистанціюватися від провальної справи Олеся Довгого, яку проштовхує Луценко. Керівник САП явно не бажає мати відношення до персональних конфліктів Юрія Віталійовича, а змусити його Генпрокурор не в силах.

І НАБУ і САП націлені не на “вчорашніх ворогів Луценко”, а на його “сьогоднішніх друзів”, корупція яких старанно покривається. Останні справи набагато реальніші і мають перспективу з юридичної точки зору.

Крім того, керівники САП і НАБУ, на відміну від перших осіб на Різницькій, мають належну юридичну освіту і розуміють безперспективність цієї справи. Підписати сьогодні фейкову підозру, значить, через якийсь час нести за це відповідальність.

Скажу вам, Довгий дуже непроста фігура, яку багато хто недооцінює. Він вміє чекати. У нього є час, ресурс і зв’язки, щоб через якийсь час гідно відповісти кривдникам.

Вадим Карасьов, політолог

Please follow and like us: