USD26.5768+0.0379EUR31.2011-0.1626
Politerno > Україна і світ > Проросійська резолюція ПАРЄ: чому бій ще не програно (Відео)

Проросійська резолюція ПАРЄ: чому бій ще не програно (Відео)

  • Жовтень 12, 2017
  • 47 Переглядів
  • 0

Бажання повернути делегацію Росії в ПАРЄ є, але гарантій цього немає.

Про це повідомив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

“Червона лінія – січень 2018 року. Все, що буде відбуватися до цього, це гра, а не результат гри … Вперше про це кажу: два тижні я отримую запитання від посланців – яка ваша ціна за повернення Росії в ПАРЄ? Я відповідаю: виконання резолюцій ПАРЄ”, – пише дипломат.

За його словами, ухвалена сьогодні резолюція, яка теоретично може повернути в зал засідань делегацію РФ, удар, але не нокдаун.

Українські депутати “проштовхнули” в неї поправку, що залучення до спільної роботи в Асамблеї має базуватися на обов’язках і виконання резолюцій. Кулеба підкреслив, що цю правку ухвалили всупереч опонентам.

Резолюцію, прийняту сьогодні в ПАРЄ, підготував наступний президент асамблеї Мікеле Ніколетті. Вона в теорії може відкрити дорогу до змін в регламент, щоб повернути РФ.

Також, за словами представника України, візит президента Порошенко в ПАРЄ “завадив планам русофілів” і нівелював виступ президента Чехії Мілоша Земана в якому він запропонував “продати” Крим. На думку чеського політика, втрата Україною кримського півострова є завершеною справою”.

Поділитися: