Politerno > Україна і світ > Каплін з соратниками вдерлись до Мін’юсту, відбулись затримання (Відео)

Каплін з соратниками вдерлись до Мін’юсту, відбулись затримання (Відео)

  • Грудень 20, 2017
  • 285 Переглядів
  • 0

Народний депутат від БПП Сергій Каплін та його прихильники з соціалістичної партії увірвалися в Міністерство юстиції.

Про це повідомив Каплін у Facebook.

“Більшість членів політради Соцпартії затримані. Вони в автозаку у дворі Мін‘юсту за те, що прийшли на прийом до міністра Петренка для розблокування роботи партії”, – написав

Перед тим Каплін зламав двері – “соціалісти” увійшли в кабінет Павла Петренка, коли міністра не було там, і заявили, що будуть блокувати Мін‘юст, доки міністр “не розблокує Соцпартію”.

У свою чергу, прес-служба Міністерства юстиції повідомляє, що о 9-й ранку в приймальню Петренка під головуванням Капліна “увірвались 30 громадян, ідентифікувати яких під час проникнення в адміністративну будівлю Міністерства юстиції не вдалося”.

“Фактично відбувся силовий захват адміністративної будівлі. Вхідні двері до приймальні міністра було виламано особисто народним депутатом Сергієм Капліном, на що є свідки та фіксація”, – заявляє відомство.

Уповноважені представники Мін‘юсту повідомили групі людей, що Петренко перебуває в Кабінеті міністрів на урядовій нараді та засіданні уряду, яка відбудеться після неї.

“Після того, як група громадян заявила про небажання покинути адміністративну будівлю у грубій формі, до місця події прибула Національна поліція, яка виконала свої обов‘язки згідно з законом у даній ситуації: вивела людей із території адмінбудівлі та перенаправила для оформлення відповідного за законом протоколу до Шевченківського РУВС”, – стверджує міністерство.

Мін’юст заявляє: “Ми готові відповісти на питання громадян без необхідності незаконного проникнення в адмін. будівлю та виламування дверей з їхнього боку. Проте не піддаємось на провокації та відверте хуліганство”.

Читайте також: У Соцпартії збунтувалися проти Киви та обрали нового голову і створили новий блок

 

Поділитися: