Politerno > Україна і світ > Дії НАБУ щодо своєї дружини Мосійчук розцінює, як тиск на нього і фракцію Ляшка

Дії НАБУ щодо своєї дружини Мосійчук розцінює, як тиск на нього і фракцію Ляшка

 • 24 Січня, 2018
 • 1094 Переглядів
 • 0

Детективи Національного антикорупційного бюро отримали доступ до інформації за абонентським номером, що належить дружині народного депутата від фракції Радикальної партії Ігоря Мосійчука в рамках кримінального провадження за фактами ймовірного декларування недостовірної інформації.

На своїй сторінці у Facebook нардеп написав, що будинок, де дружина опікувалася ремонтом, належить не його водію, а товаришу й приватному підприємцю.

За версією слідства, Мосійчук у 2015 році придбав будинок у селі Білогородка Києво-Святошинського району Київської області, право власності на який зареєстрував на свого водія Андрія Дзюбенка. Не пізніше ніж у грудні 2016-го політик із дружиною в’їхали до вказаного будинку й постійно там проживають. Більше того, дружина нардепа брала безпосередню участь у замовленні робіт із ремонту та облаштування вищезазначеного домоволодіння, придбанні побутової техніки та меблів. До організації ремонту та облаштування будинку залучалися водії Мосійчука, в тому числі Дзюбенко.

На думку Мосійчука, в тексті ухвали працівники НАБУ “тричі збрехали”.

“По-перше, Андрій Дзюбенко є моїм товаришем і приватним підприємцем, і ніколи не був моїм парламентським помічником. По-друге, згідно з довідками ДФС, протягом 2011-2017 років Андрій Дзюбенко отримував і отримує стабільний дохід, з якого регулярно сплачує податки. По-третє, я ніколи не купував будинки в жодному з населених пунктів України чи за її межами, хоча дуже цього хотів би, й у майбутньому планую це зробити”, – заявив політик.

Мосійчук вважає, що ніхто, ніколи й за жодних обставин не заборонить його сім’ї робити ремонти, купувати побутову техніку за власні кошти. Водночас він наголосив, що НАБУ та НАЗК мають повне право перевіряти будь-кого з чиновників за фактами незаконного збагачення.

“Але в цьому випадку те, в який спосіб це роблять детективи НАБУ, несе загрозу життю й здоров’ю моєму та моїх близьких. Я звертатимуся за захистом своїх і своїх рідних інтересів до суду та інших компетентних органів», – зазначив Мосійчук.

Після наради з юристами Мосійчук прийняв рішення звернутися до суду на групу детективів НАБУ, які зверталися до Соломянського райсуду столиці з вимогою надати право на зняття інформації з телефона його дружини.

“Данні дії детективів НАБУ розцінюю як тиск на мене народного депутата України та всю фракцію Радикальної партії Олег Ляшко до якої я маю честь належати за нашу принципову політику по створенню так званого Антикорупційного суду підконтрольного іноземним чинникам”, – стверджує нардеп.

За його словами, окремо подається позов на Директора НАБУ Артема Ситника за невиконання обов`язків та перевищення службових повноважень.

Як повідомлялось, 22 грудня детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки у помічників народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

Підставою для обшуків стала інформація, що вказані особи можуть зберігати документи та інші докази ймовірного кримінального правопорушення за фактом вчинення нардепом злочинів, передбачених ст.366-1 (“Декларування недостовірної інформації”) та ч.3 ст.368-2 (“Незаконне збагачення”) Кримінального кодексу України.

Сам Ігор Мосійчук заявляв, що Національне антикорупційне бюро проводить обшуки у його оточення через орендований будинок.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь