Politerno > Україна і світ > “Ба-бах! Що страшно? А вони нас бояться”: У Савченко випустили провокаційний ролик

“Ба-бах! Що страшно? А вони нас бояться”: У Савченко випустили провокаційний ролик

 • 20 Березня, 2018
 • 1473 Переглядів
 • 0

Соратники нардепа Надії Савченко розповсюдили ролик, у якому вона у порожній залі Верховної Ради, після нагнітаючої музики, зі саркастичною посмішкою говорить: “Ба-бах! Що страшно? А вони нас бояться”.

Відповідне відео розмістила на своїй сторінці соратник по партії та прес-секретар нардепа Тетяна Проторченко.

У ролику, після слів Савченко з’являється надпис: “Надія Савченко. Кандидат у президенти України”.

В той же час у соцмережах розповсюджується ще один ролик, але з деякими відмінностями.

У ньому, на фоні порожньої зали Ради, після нагнітаючої музики Савченко говорить: “Ба-бах! Всра**ся?” і підпис: “Надія Савченко. Депутат від народу”.

У коментарі “Українській правді” Тетяна Проторченко пояснила, що основний посил ролика у тому, що парламентарі бояться власних вигадок.

“У всіх людей все нормально зі сприйняттям. А депутати Верховної Ради самі собі щось придумали, самі собі злякалися”, – сказала Проторченко.

“Їм раніше ніколи не було страшно, а тепер вони чогось не розуміють, бо є люди не такі як вони. Є чесні, порядні, віддані цій державі, які роблять свою справу і які давали присягу українському народу. А вони (депутати – ред) самі собі щось придумали і самі собі тепер ходять і створюють додаткові проблеми”, – додала вона.

Проторченко зазначила,  що незрозуміло, що у головах нардепів, але звичайні люди нічого не бояться.

“А те, що у них там в головах, то у них… Навіть ті, які прийшли до влади на хвилі Майдану, уже вросли в ці крісла. Ось і весь посил”, – сказала вона.

Проторченко додала, що це її особисте сприйняття.

Як відомо, Савченко в 2014 році, перебуваючи в ув’язненні в Росії, пройшла в український парламент під першим номером списку партії “Батьківщина”.

Після звільнення вона деякий час працювала в складі цієї фракції, однак в грудні 2016 року Савченко виключили з “Батьківщини”.

Як повідомлялось, 15 березня перед допитом в СБУ Савченко заявила, що бачила, як Парубій заводив снайперів у готель “Україна”.

Згодом вона заявила, що переплутала спікера ВР Андрія Парубія з Пашинським, коли говорила, що бачила, як Парубій заводив снайперів у готель “Україна” у 2014 році.

Вона звинуватила владу у злочинах проти Майдану, розв’язанні війни на Донбасі, здачі Криму, тобто підтримала тези Кремля.

Також ми повідомляли, що Луценко вніс подання на Савченко у Раду, вона ж у свою чергу заявила, що у Європі встигла дати свідчення проти Порошенка.

Згодом стало відомо, що Савченко вивели з сесійної зали, нібито через гранати в сумці. Пізніше вона дала зрозуміти, що це вигадки.

Савченко не коментує питання про те, чи готувала вона теракти у Верховній Раді, але каже, що готова публічно свідчити на детекторі брехні.

Як заявив сьогодні на засіданні Апеляційного суду Києва захисник Рубана Віталій Погосян народний депутат Надія Савченко просить віддати на поруки керівника “Офіцерського корпусу” Володимира Рубана, підозрюваного у вчиненні низки злочинів проти держави та її громадян.

Читайте також: Банкова з дивовижним мистецтвом перетворює незначні фігури в серйозних супротивників – Речинський

 

 

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь