Politerno > Україна і світ > Дубінський і “1+1” прокоментували ситуацію із “зламаною” поштою ведучого

Дубінський і “1+1” прокоментували ситуацію із “зламаною” поштою ведучого

 • 15 Квітня, 2018
 • 1019 Переглядів
 • 0

Днями в мережі з’явилася інформація про нібито «зламані» пошти одного з ведучих каналу “1+1” Олександра Дубинського, в якій «фігурує» також генеральний директор “1+1” медіа Олександр Ткаченко.

Про це йдеться в заяві “1+1” медіа щодо ситуації із звинуваченням Олександра Дубінського.

Дана інформація – очевидний фейк, створений в графічному редакторі. Ми припускаємо, що причиною атаки на ведучого стала його діяльність, пов’язана з журналістськими розслідуваннями .

Складається враження, що слідом за провокаціями проти представників недержавних організацій, зайнятих антикорупційним моніторингом, настала черга провокацій проти журналістів. Дивує і те, що багато інтернет-ресурсів поширюють цю завідомо неправдиву інформацію.

В той же час, поява подібних провокацій свідчить про те, що розслідування журналістів 1+1 медіа, ймовірно, представляють серйозну загрозу для корумпованих героїв сюжетів. Сподіваємося, що в майбутньому головним пріоритетом в країні все ж буде рішення актуальних економічних, політичних і соціальних проблем, а не боротьба з конструктивною критикою.

А ось що про цю ситуацію пише сам Дубінський:

“Боротьба з критикою і журналістами розслідувачами, набуває вже пародійного рівня. На початку мене і моїх колег лякали погрозами, судами, а тепер опускаються і до дешевих пасквілів. Таке враження, що боротьба з NGO і журналістами стає головним пріоритетом чинної влади. Слідом за провокаціями проти представників недержавних організацій, зайнятих антикорупційним моніторингом, настала черга провокацій проти журналістів. У мережі, на ряді ресурсів, публікується нібито зламана “переписка” між журналістами, які обговорюють критику влади і ділять винагороду за цю критику. Як не дивно, до переліку “зламаних” – увійшли представники мас-медіа, які викликають найбільші роздратування влади. В тому числі, і представники 1 + 1. Саме “листування”, навіть для недосвідченого читача, – є очевидним фейком, намальованим в графічному редакторі. Така ж дешева, як її творці і розповсюджувачі. Тому це реакція не на неї (пост Дубінського – ред.). А на сам факт появи таких провокацій, які свідчать як про високу якість проведених нами і нашими колегами журналістських розслідувань. Так і про високу небезпеку таких розслідувань. Які турбують нечистих на руку представників влади настільки, що вони готові вдатись до будь-яких, навіть найбрудніших методів дискредитації журналістської спільноти. Правда, виходить це криво, як і все, що роблять противники прозорості і свобод слова в нашій країні”.

Як повідомлялось, журнал “Новое время” на днях опублікував статтю про корупційні схеми в українській оборонці. Організаторами сумнівних угод журналісти назвали Сергія Пашинського і Олега Гладковського – заступника секретаря РНБО і давнього ділового партнера Петра Порошенка.

У відповідь на матеріал до редакції прийшли представники Пашинського. За словами головного редактора “Нового времени” Віталія Сича, журнал пообіцяли “рвати”, якщо він не опублікує спростування.

У свою чергу, Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони розгляне описані журналістами “Нового времени” факти можливої корупції при закупівлі військової техніки та обладнання, через що виник скандал з нардепом Сергієм Пашинським.

Читайте також: За що люди Пашинського погрожували “порвати” редакцію київського журналу

 

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь