Politerno > Україна і світ > Порошенко підтвердив, що Javelin’и вже в Україні

Порошенко підтвердив, що Javelin’и вже в Україні

  • Квітень 30, 2018
  • 268 Переглядів
  • 3

Президент Петро Порошенко підтвердив інформацію про надходження в Україну протитанкових ракетних комплексів американського виробництва Javelin.

Як повідомляє УП, про це глава держави повідомив ввечері 30 квітня.

“Можу лише підтвердити, що так, довгоочікувана зброя прибула до українського війська. І значно зміцнила потужний стримуючий ефект нашої боєздатності і євроатлантичної безпеки”, – заявив Порошенко.

Президент додав, що в Україні “продовжують працювати над зміцненням оборонного потенціалу з метою відсічі російській агресії”.

При цьому глава держави подякував за рішення про надання озброєння президенту США Дональду Трампу: “Вашингтон не лише виконав нашу спільну домовленість – він продемонстрував лідерство і важливий приклад”.

“Розраховую на твердість позиції всіх партнерів України, передусім країн G7: ціна за триваючу агресію проти України для Кремля має і надалі зростати”, – підкреслив він.

Як повідомлялось, сьогодні стало відомо, що чиновник Держдепартаменту США повідомив, що Штати вже поставили в Україну протитанкові ракетні комплекси Javelin.

23 грудня 2017 р. у Держдепі США заявили, що Сполучені Штати нададуть Україні “посилені оборонні можливості“.  Загальна вартість оборонного пакету складе 47 млн ​​доларів. Він буде включати 35 пускових установок та 210 протитанкових ракет до них.

Читайте також: Глен Грант: Як Україна може побудувати армію, здатну побити Путіна

Please follow and like us:

3 Comments Already

Comments are closed.