Politerno > Україна і світ > Washington Times: шарлатанські методи Сороса – не найкращі ліки для України

Washington Times: шарлатанські методи Сороса – не найкращі ліки для України

  • Травень 26, 2018
  • 737 Переглядів
  • Comments Off

В той час, як глобалістський підхід, який використовує Президент Трамп, викликає невдоволення у середнього класу американців, непогано було б подивитися на інші регіони світу, де так званий «рецепт Сороса» працює.

Зростає глибоке невдоволення Трампа через ставлення угорсько-американського ліберального мільярдера Джорджа Сороса до відкритих кордонів та складене уявлення про міжнародну політику, які він пропагує. Нації, які розвиваються і прагнуть свободи, верховенства права і переваг, які дає ринкова економіка, вчинять правильно, якщо будуть керуватися досвідом США і не куплять отруту від Сороса.

Після того, як його видворили з Угорщини, Сорос і його мережа неурядових організацій продовжують активно діяти в Східній і Центральній Європі. Ні для кого не секрет, що в останні кілька років, після революції 2014 року, Сорос глибоко занурився в українську політику.

Злиті в мережу в 2015 році документи показали, що Сорос призначив себе «самопроголошеним адвокатом нової України», і докладно розповіли про участь мільярдера в переговорах з казначейством США часів Барака Обами з метою виторгувати для українського уряду зброю і мільярди доларів фінансової допомоги.

І хоча нещодавно отриманий безвізовий режим з Європейським союзом потішив український уряд і народ цієї країни, їм слід побоюватися, що підтримка мільярдера передбачає отримання ним певного рівня контролю. Зрештою вихід на глобальний рівень і відкриття кордонів можуть позбавити країну її природних ресурсів на користь міжнародних корпоративних інтересів і відкрити шлях мільйонам нелегальних мігрантів, які зруйнують національну культуру і знизять рівень безпеки в країні.

Читайте також: Тимошенко: Росія та глобальна олігархія ведуть гібридні війни проти України (Відео)

Мораль тут проста: остерігайтеся своїх бажань. Просто запитайте громадян Швеції, Італії, Німеччини чи Франції, чи подобається їм масове зростання злочинності і масові головні болі, пов’язані з асимілюванням великої кількості мусульманського населення.

Міжнародний фонд Сороса «Відродження», щорічно вносить мільйони доларів в Україну для фінансування просування інтересів мільярдера, має безліч своїх протеже в Києві. Структури Сороса дуже зацікавлені в газотранспортному бізнесі в Україні, не кажучи вже про сільське господарство, енергетику, охорону здоров’я та IT-галузь. Завдяки достатку природних ресурсів і освіченої робочої сили Україна є ідеальним кандидатом на «колонізацію», щоб втілювати в життя інтереси глобалістів.

Здається, що перший вибір Сороса для управління Україною – Петро Порошенко – не зміг або не захотів боротися з системною корупцією, яка паралізує державу. Ймовірно, він програє майбутні президентські вибори, і конкурентів у нього більш ніж достатньо.

Партнером Сороса в Україні є Віктор Пінчук, зять колишнього президента України Леоніда Кучми і давній друг Клінтонів. Є версія, що Сорос і Пінчук розкручують в Україні новий проект – обрання популярного співака Святослава Вакарчука на посаду президента України. Ці три людини багато спілкувалися на останньому саміті в Давосі.

Вакарчук займає особливе місце в українській культурі – його музика завжди була відображенням народного болю і невдоволення, викликаних невдачами Порошенка і болючим конфліктом на сході України. Одного разу він був обраний до парламенту, але відмовився від депутатського мандата через корупцію.

Вакарчук любить свою країну і, без сумніву, хоче зробити те, що відповідає її інтересам. Але з дуже невеликим досвідом в бізнесі чи політиці співакові буде нелегко протистояти машині Сороса.

Український народ повинен ретельно подумати з точки зору тривалої перспективи над тим кого б він хотів обрати главою держави. Історія Сороса – ця не той приклад, який слід використовувати будь-якій амбітній нації.

Washington Times

Читайте також: Допускаю, що саме Банкова доручила олігархічним кланам запустити проект “Вакарчук – кандидат в президенти”, – експерт

 

Please follow and like us: