Politerno > Україна і світ > Російський бізнесмен із санкційного “кремлівського списку” втік до Лондона – росЗМІ

Російський бізнесмен із санкційного “кремлівського списку” втік до Лондона – росЗМІ

  • Травень 28, 2018
  • 194 Переглядів
  • 0

Борис Мінц, Дмитро Мінц та Ігор Мінц

Фігурант санкційного “кремлівського списку” США, власник інвестиційної компанії O1 Properties Борис Мінц разом з трьома синами покинув Росію і виїхав до Лондона.

Про це 28 повідомляють “Ведомости” з посиланням на власні джерела.

“Ситуація склалася напружена, спокійніше виїхати”, – пояснив один зі співрозмовників ЗМІ. За словами джерела, і старший, і молодші Мінци виїхали з країни разом з сім’ями.

Представники O1 Group та її міноритарного партнера по O1 Properties – групи “Іст” від коментарів відмовилися. Зв’язатися з Борисом Мінцем та його синами журналістам не вдалося.

ЗМІ зазначає, що основний актив Мінца – O1 Properties – може дістатися кіпрській Riverstretch Trading & Investments (RT&I). За даними джерел, переговори тривають, угода може бути закрита у період від двох тижнів до кількох місяців.

O1 Group – інвестиційна компанія, яка володіє і управляє активами у нерухомості і фінансовому секторі. Компанія заснована у 2004 році Мынцем. Стратегічними активами O1 Group є O1 Properties (власник офісної нерухомості класу “А” в Москві) і “Фінансова група Майбутнє” (компанія, що управляє НПФ).

У компанії місцеперебування основного власника Бориса Мінца не коментують, пише Інтерфакс.

“Фінансова група Майбутнє”, підконтрольні їй недержавні пенсійні фонди, а також O1 Group, О1 Properties і інші активи, акціонером яких є Мінц, працюють у колишньому режимі, ніяких змін в їх роботі не відбулося”, – зазначив представник групи.

Борис Мінц – власник інвестхолдингу O1 Group, який також інвестує у приватні пенсійні фонди і довгий час підтримував опозиційну партію “Союз правих сил” – входить до списку олігархів з “Кремлівського звіту”, який було оприлюднено 29 січня 2018 року.

Загалом до списку увійшли 210 осіб – 114 чиновників і парламентарів, а також 96 олігархів: це керівництво адміністрації президента РФ, Держдуми і Ради федерації, усі члени уряду на чолі з Дмитром Медведєвим, члени Ради безпеки, глави федеральних агентств, керівники найбільших російських підприємств.

До списку олігархів увійшли бізнесмени, чий статок оцінюється в 1 млрд. доларів або більше. Багато хто стверджує, що список олігархів буквально було взято зі списку російського Форбса.

Оприлюднення списку не означає автоматичного введення санкцій проти перерахованих в ньому осіб і підприємств.

Як повідомлялось, 6 ківтня Сполучені Штати ввели санкції проти російських бізнесменів і чиновників з “кремлівського списку”.

Згодом стало відомо, що найбагатші російські бізнесмени зі списку журналу Forbes втратили понад 12 мільярдів доларів через санкції з боку США, а котирування акцій найбільших російських компаній і курс рубля обвалилися.

Читайте також: Роздуми про “кремлівський список”

або Дешева “розводка” Кремля знову спрацювала

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *