Politerno > Україна і світ > Комітет захисту журналістів закликав українську владу пояснити “надзвичайні заходи” у справі Бабченка

Комітет захисту журналістів закликав українську владу пояснити “надзвичайні заходи” у справі Бабченка

  • Травень 31, 2018
  • 1199 Переглядів
  • 0

Комітет захисту журналістів (CPJ) наголосив, що українська влада має роз’яснити необхідність інсценування вбивства журналіста Аркадія Бабченка, назвавши це “надзвичайними заходами”.

Про це заявила координаторка Комітету Ніна Огнянова.

“Ми з полегшенням дізналися, що Аркадій Бабченко живий. Тепер українська влада має розкрити, чому були необхідні такі надзвичайні заходи з інсценування вбивства російського журналіста”, – підкреслила Огнянова.

В CPJ також підкреслили, що будуть вивчати цю безпрецедентну ситуацію і оприлюднять більше коментарів, після того, як отримають детальну інформацію.

Як повідомлялось, інформація про вбивство Бабченка з’явилася ввечері 29 травня. Міністерство закордонних справ Росії і Кремль відкидали свою причетність до цього.

Пізніше в СБУ повідомили, що російський журналіст Аркадій Бабченко – живий, це була спецоперація Служби безпеки.

За версією слідства російські спецслужби через посередника в Україні замовили вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка колишньому учаснику АТО.

У міжнародній недержавній організації “Репортери без кордонів” обурені спецоперацією Служби безпеки із інсценування вбивства Аркадія Бабченка.

Сьогодні увечері СБУ оприлюднила два відео із затриманням замовника вбивства Аркадія Бабченка та фрагментом розмови між замовником та виконавцем.

Екс-високопосадовець Пентагону та директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті Майкл Карпентер заявив про можливі наслідки спецоперації «Бабченка» для української влади.

Також представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір розкритикував інсценування українськими спецслужбами вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка.

Читайте також: Блогер про дивну фотографію “застреленого” Бабченка

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *