Politerno > Україна і світ > Тимошенко вимагає розглянути у Раді питання звільнення Уляни Супрун та голови “Нафтогазу” (Відео)

Тимошенко вимагає розглянути у Раді питання звільнення Уляни Супрун та голови “Нафтогазу” (Відео)

  • Червень 4, 2018
  • 1851 Переглядів
  • 1

Голова фракції “Батьківщина” у парламенті Юлія Тимошенко вимагає розглянути у Верховній Раді питання про відставку в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Про це вона наголосила під час свого виступу на Погоджувальній раді керівників фракцій та голів комітетів ВРУ.

«Я хочу запитати у спікера Андрія Парубія: Чому не ставиться питання про звільнення з посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун? Ви думаєте, що такими штучними, фейковими реформами, корупційними закупівлями ліків і таким ставленням до людей з боку МОЗу ми допоможемо країні? Я вимагаю поставити це питання у парламенті, обговорити його, викликати міністра охорони здоров’я і нарешті поставити на голосування її звільнення. Уся країна криком кричить, а тут – тихе болото», – зазначила політик.

Парламентарій також розповіла колегам, що вже оприлюднений другий звіт Рахункової палати щодо закупівлі ліків, і в ньому йдеться про страшні речі.

«Постачаються ліки, якість яких Україна не контролює. І постачаються зокрема експериментальні ліки – на українцях ставляться експерименти без їхньої згоди. Хто це дозволив?» – запитала народний депутат.

Окрім того, лідер «Батьківщини» висловила обурення останньою заявою заступника міністра Олександра Лінчевського, який сказав, що «не треба лікувати онкохворих, бо вони все рівно помруть!»

«Це є квінтенсенція того, що робить Міністерство охорони здоров’я України»,— підсумувала Юлія Тимошенко.

Читайте також: Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вимагає негайно скликати засідання РНБО і створити окремі міжвідомчі групи з розслідування причин масових отруєнь дітей.

Також Юлія Тимошенко ініціює розгляд у парламенті питання про звільнення голови НАК «Нафтогаз».

Причиною, за її словами, є безпрецедентна корупція, що розквітла в «Нафтогазі», керівники якого до того ж виписують собі величезні премії.

«Це безпрецедентно, коли на п’ять людей виділяється 1 млрд 200 тис грн якоїсь невідомої премії. А до того ще на 60% -70% хочуть підвищити рівень тарифів на газ, – наголосила політик. – Чому ми у Верховній Раді не ухвалюємо постанову про негайне звільнення голови «Нафтогазу» Андрія Коболєва і чому ми не розглядаємо постанови уряду, що встановлюють такі ціни на газ?».

За словами Юлії Тимошенко, своєю бездіяльністю парламент, а саме Голова ВРУ, прикриває цю корупцію.

Лідер «Батьківщини» також вимагає від Верховної Ради відреагувати на свавілля колекторських фірм, які сьогодні поглинули країну.

«Сьогодні бандформування, які називаються колекторськими компаніями, йдуть в кожну родину і вибивають з людей останнє», – зауважила парламентарій.

Водночас, обурилася Тимошенко, у парламенті не голосуються закони, які зупиняють цю жахливу наругу над людьми.

З огляду на це народний депутат вимагає включити до порядку денного законопроект №5059 про заборону конфіскації житла, якщо воно є  єдиним.

Окрім того, лідер партії запропонувала керівництву ВРУ формувати порядок денний консультуючись, зокрема з підприємцями.

«Такого терору над підприємцями, аграріями, селянами не було за жодного президента… Чому з нами тут не сидять підприємці, чому ми разом з ними не формуємо порядок денний, який буде все це зупиняти? Я прошу ухвалювати рішення на цій Погоджувальній раді, а не просто розмовляти. Реагувати на актуальні проблеми і виносити ключові питання на розгляд сесійного залу», – запропонувала Юлія Тимошенко.

Читайте також: “В них прикрутило розум. І зовсім викрутило совість”: Тимошенко про “бейбі-бокс” для “Нафтогазу”

 

Please follow and like us:

1 Comment Already

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *