Politerno > Україна і світ > У БПП відреагували на заяву Гройсмана щодо відставки

У БПП відреагували на заяву Гройсмана щодо відставки

  • Червень 4, 2018
  • 231 Переглядів
  • 0

Голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що питання створення Антикорупційного суду не входить у зону відповідальності Кабінету міністрів України.

Про це він сказав журналістам після погоджувальної ради у понеділок.

“Коли ми говоримо про співробітництво і про узгодження з нашими міжнародними партнерами, то у кожного є своя сфера відповідальності”, – заявив голова фракції.

За його словами, президент Петро Порошенко вніс проект закону про створення Антикорупційного суду до Верховної Ради, а парламент уже ухвалив його у першому читанні і відповідальність депутатів – завершити антикорупційну реформу.

“Відповідальність Кабінету міністрів, наскільки я розумію, це питання тарифів, які зараз обговорюються між міжнародними партнерами та урядом”, – сказав Герасимов.

“Моя власна думка, що кожен має нести відповідальність за свою, як то кажуть, сферу. І кожен має нести відповідальність за зрив домовленностей у своїй сфері”, – додав він.

Політик наголосив, що у четвер парламент проголосує законопроект про Антикорупційний суд, оскільки це його задача, і побажав Кабінету міністрів успішно завершити переговори з Міжнародним валютним фондом, що є його задачею.

Як повідомлялося, у понеділок, 4 червня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що складе з себе повноваження голови уряду, якщо у найближчий час не буде ухвалений закон про створення Антикорупційного суду.

Також голова Артур Герасимов заявив, що оскільки опозиційні політики критикують методи вітчизняних спецслужб у запобіганні вбивства відомого журналіста та подальших терактів, то їм вигідний хаос.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *