Politerno > Україна і світ > “Радіти ще дуже рано”, – Ситник ухвалення закону про Антикорупційний суд (Відео)

“Радіти ще дуже рано”, – Ситник ухвалення закону про Антикорупційний суд (Відео)

  • 8 Червня, 2018
  • 1543 Переглядів
  • 0

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що ухвалення закону про Антикорупціний суд в Україні є лише першим кроком і попереду ще довгий шлях до формування цієї інституції.

Про це він заявив у коментарі, опублікованому на сторінці НАБУ у Facebook.

«Сьогодні був прийнятий закон про Антикорупційний суд, але, на мою думку, радіти ще дуже рано, тому що ніхто не бачив фінального тексту цього закону. Знаємо, що в парламенті іноді тексти виходять, зовсім не ті, за які голосували. А по-друге, це лише перший крок для створення цієї інституції. Попереду ще дуже довгий шлях щодо її формування», – розповів Ситник.

За його словами, закон про Антикорупційний суд ухвалили під тиском громадянського суспільства і міжнародних партнерів.

«Тому ті ризики, які стояли на шляху створення незалежної антикорупційної судової інституції нікуди не зникли, а після прийняття закону, можливо, і виросли. Тому моя позиція така, що без контролю суспільства, міжнародних партнерів ризик отримати суд, який буде залежний, який буде містити ризики, які зараз є в судах першої інстанції, які слухають наші справи, ці ризики не зменшаться», – підсумував очільник НАБУ.

Читайте також: Тимошенко: “У нас була дилема: голосувати чи не голосувати за цей нікчемний закон в редакції Порошенка” (Відео)

Читайте також: Розвести МВФ або як юристи Порошенка махлювали з Антикорупційним судом

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE