Politerno > Україна і світ > Верховний Суд розгляне позов Власенка щодо призначення Жебрівського аудитором НАБУ (Документ)

Верховний Суд розгляне позов Власенка щодо призначення Жебрівського аудитором НАБУ (Документ)

  • Серпень 21, 2018
  • 475 Переглядів
  • Comments Off

Верховний Суд України розгляне позов народного депутата від «Батьківщини» Сергія Власенка про визнання протиправним та скасування указу Президента України про призначення Павла Жебрівського аудитором НАБУ.

Про це політик повідомив на особистій сторінці у Facebook.

«Відкрити провадження в адміністративній справі  за позовом Сергія Власенка до Президента України про визнання указу протиправним та нечинним», – зазначається в ухвалі Суду.

Судове засідання з розгляду справи відбудеться 6 вересня.

Нагадаємо, 21 червня Сергій Власенко звернувся до Верховного Суду України з адміністративним позовом, щоб визнати протиправними і незаконними та скасувати указ президента про призначення Павла Жебрівського аудитором НАБУ.

На думку політика, Павло Жебрівський не відповідає критеріям законодавства і не повинен бути політичним призначенцем.

«Це має бути неупереджена неполітизована людина. Аудитор повинен мати спеціальні навички проведення аудиту, значний досвід роботи з органами судового розслідування та досвід роботи за кордоном. Який значний досвід такої роботи є у Жебрівського?» – обурився він.

Також Власенко заявив, що призначення Павла Жебрівського аудитором НАБУ не відповідає ні вимогам законодавства, ні європейським цінностям.

«Це призначення свідчить про те, що Україну ведуть не в Європейський союз, а в якусь середньовічну візантійщину», – зазначив він.

Читайте також: У ЦПК заявляють, що Порошенко призначив Жебрівського аудитором НАБУ з порушенням

Please follow and like us: