Politerno > Україна і світ > Гриценко знову кличе Садового до об’єднання

Гриценко знову кличе Садового до об’єднання

  • Вересень 12, 2018
  • 319 Переглядів
  • Comments Off

Лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко публічно закликав лідера партії “Самопоміч” про об’єднання.

Про це він заявив в ефірі одного із українських телеканалів.

“Ми приречені на те, щоб об’єднатись. Це єдиний правильний крок. Я запрошую, аби ми стали на одну платформу”, – сказав Гриценко.

Він також додав, що отримав мандат на проведення перегов із “Самопоміччю” ще 16 місяців тому. За його словами у двох політичних сил є спільне бачення, як рухатися вперед:

“Я точно знаю із багатьох розмов з Андрієм Івановичем, із іншими представниками “Самопомочі”, що у нас спільний біль за те, що відбувається в країні”.

Читайте також: Від грантів до розпродажу армії – “бойовий” шлях “паркетного полковника” Гриценка

Як ми вже повідомляли, у травні політична партія “Об’єднання “Самопоміч” заявила, що не бере участі в переговорах з іншими опозиційними силами щодо висунення кандидатів в президенти України.

Раніше в інтерв’ю “Українській правді” лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко заявив про переговори між лідерами кількох партії щодо єдиного кандидата на вибори президента.

За його словами, у переговорах, крім “Громадянської позиції”, беруть участь “Самопоміч”, “Народний контроль”, Рух нових сил”, “Альтернатива”, “ДемАльянс”, “Європейська партія” та Хвиля”.

Нагадаємо, у травні до “Громадянської позиції” приєдналась політична сила “Альтернатива”.

Партії “Народний контроль” Дмитра Добродомова та “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка створять спільну політичну платформу “Народна довіра”.

Також Гриценко припустив ймовірність об’єднання зусиль на майбутніх виборах у 2019 році з лідером гурту “Океан Ельзи” Святославом Вакарчуком.

Раніше повідомлялось, що позафракційний народний депутат та екс-глава секретаріату президента часів Віктора Ющенка – Віктор Балога очолить виборчий штаб кандидата в президенти лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка.

Читайте також: Токсичний інститут. Що Гриценко і Саакашвілі забули в проросійському ICEUR-Vienna?

Please follow and like us: