Politerno > Україна і світ > Доступні кредити забезпечать розквіт підприємництва – Тимошенко

Доступні кредити забезпечать розквіт підприємництва – Тимошенко

  • Жовтень 6, 2018
  • 530 Переглядів
  • Comments Off

Забезпечити розвиток, навіть розквіт, вітчизняного підприємництва можна шляхом надання кредитів за ставками, прийнятим в цивілізованому світі.

Таку думку висловила лідер “Батьківщини”, народний депутат Юлія Тимошенко на своїй сторінці в Facebook, коментуючи одну з пропозицій Нового економічного курсу.

«Був такий ще радянський «колгоспний» анекдот: Для того, щоб корова менше їла і давала більше молока, її треба більше доїти і менше годувати … Ось саме так держава ставиться і до українського бізнесу. Так і живемо …», – зазначила депутат.

Читайте також: Автори “Нового курсу” назвали маніпулятивним аналіз від VoxUkraine

На думку Тимошенко, політики і чиновники, які повинні займатися проблемами бізнесу, роблять це чисто формально. Їх «дієві і ефективні шляхи» підтримки вітчизняного підприємництва обмежуються порожніми обіцянками і красивими словами з високих трибун і телеекранів. Тоді як люди чекають конкретних рішень і реальної підтримки.

“Біда в тому, що влада всі 27 років незалежності ставиться до підприємців не як до суспільної цінності, а як до ресурсу і джерел власного збагачення. Чиновників не цікавить добробут країни, їм цікаве тільки особисте благополуччя. Тому і п’ють вони кров з підприємців від світанку до світанку”, – заявила політик.

Новий економічний курс, відзначає Тимошенко, дозволить на базі зниження інфляції забезпечити бізнес довгостроковими кредитами під 3%.

Читайте також: Розумні чи красиві: Альона Шкрум про українську незалежну аналітику

Please follow and like us: