Politerno > Україна і світ > Ляшка висунули кандидатом в президенти

Ляшка висунули кандидатом в президенти

  • Січень 21, 2019
  • 425 Переглядів
  • 2

Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” висунула свого лідера, депутата Верховної Ради Олега Ляшкакандидатом у президенти на виборах 31 березня.

Таке рішення було прийнято на з’їзді 21 січня.

Нагадаємо, що Олег Ляшко – один з фаворитів майбутніх виборів. Згідно з опитуванням фонду “Демократичні ініціативи” ім. І. Кучеріва та соціологічної служби Центру Разумкова, який проводили наприкінці грудня, за Ляшка готові проголосувати близько 6,9% опитаних.

Ляшко народився 1972 року в Чернігові. У 1998 році закінчив Харківський державний педагогічний університет імені Сковороди.

1994 року засуджений за шахрайство, але звільнений за амністією.

Починав кар’єру журналістом. У 2006 році вперше обраний до Верховної Ради за списком Блоку Юлії Тимошенко. З 2011 року очолює власну політичну силу.

Балотувався в президенти 2014 року і зайняв третє місце з результатом 8,32% голосів. За нього проголосували 1,5 млн українців.

Як повідомлялось, ЦВК зареєструвала лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна, лідера “Суспільно-політичного руху “Справедливість” Валентина Наливайченка, лідера “Самопомочі” Андрія Садового та самовисуванця Віталія Скоцика.

Екс-міністр екології Ігор Шевченко став першим зареєстрованим кандидатом у президенти.

10 січня до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти подав документи позафракційний народний депутат Віталій Купрій, а позафракційного народного депутата Віктора Кривенка обрали кандидатом у президенти від партії «Народний рух України».

13 січня екс-голова СБУ Ігор Смешко офіційно заявив, що буде балотуватися у президенти України.

Також учора ЦВК зареєструвала кандидатами в президенти голову партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценка, лідера партії “Наші” Євгена Мураєва і позафракційний нардепа Віталія Купрія.

У цей же жень скандальний екс-голова ДФС Роман Насіров подав документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації його кандидатом у президенти на майбутніх виборах.

17 січня партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” на з’їзді у четвер висунула кандидатом у президенти позафракційного народного депутата Олександра Шевченка, відповідні документи подали до Центральної виборчої комісії.

Також 17 січня стало відом, що Народний депутат Юрій Бойко подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти.

18 січня Центральна виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів у президенти на вибори 31 березня. Новими кандидатами в президенти стали нардеп з фракції БПП Ольга Богомолець і лідер партії “5.10” Геннадій Балашов.

20 січня партія “Опозиційний блок – Партія миру і розвитку” висунула Олександра Вілкула кандидатом у президенти України.

Please follow and like us:

2 коментарі

Comments are closed.