Politerno > Тернопільщина > Оголошено результати виборів до Тернопільської районної ради. Списки

Оголошено результати виборів до Тернопільської районної ради. Списки

  • 7 Листопада, 2020
  • 5644 Переглядів
  • 0

У суботу, 7 листопада, Тернопільська районна територіальна виборча комісія опублікувала протокол із результатами виборів депутатів Тернопільської районної ради.

 

До Тернопільської районної ради проходять 7 політичних партій: «Європейська Солідарність» – 21,42% «Свобода» – 18,91% «За Майбутнє» – 13,48% «Батьківщина» – 8,06% «Слуга народу» – 8,00% «Голос» – 7,26% Радикальна партія Олега Ляшка – 6,9%.

Депутатами у територіальних виборчих округах обрано:

Депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій стали:

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

Крисак Іван Богданович

Машко Андрій Іванович

Гук Людмила Зіновіївна

Боднарчук Оксана Ярославівна

Лісовський Володимир Романович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Козорог Віктор Віталійович

Горохівська Катерина Юріївна

Буць Павло Миколайович

Козбур Мар’ян Романович

Мормуль Оксана Євгенівна

Бобко Володимир Олегович

Гевко Степан Васильович

Мисик Володимир Святославович

Ріпка Олександр Миколайович

Заноз Олена Тарасівна

Наконечний Роман Іванович

Напованець Петро Михайлович

Партія “ГОЛОС”

Бутковський Андрій Степанович

Хамуляк Назарій Євгенович

Шкула Андрій Петрович

Сеньків-Ковбасюк Марта Богданівна

Гуменна Світлана Сергіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Шумада Віктор Володимирович

Кошіль Ірина Дмитрівна

Кургін Павло Павлович

Харольський Назарій Іванович

Четвертак Тетяна Олексіївна

Паламарчук Михайло Миколайович

Байгер Володимир Ярославович

Данилюк Роман Богданович

Калиняк Петро Дмитрович

Маркевич Богдан Григорович

Грицишин Євген Євгенович

Ништа Юрій Михайлович

Полікровський Іван Степанович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”

Боберський Олег Володимирович

Болєщук Володимир Михайлович

Колінець Леся Богданівна

Пончко Зоряна Миронівна

Безкоровайна Тетяна Олександрівна

Тимчій Володимир Богданович

Кундрат Степан Степанович

Качмарський Ігор Володимирович

Хом’як Уляна Лук’янівна

Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка

Михальчишин Микола Степанович

Дмитерко Ігор Степанович

Кошляк Вікторія Михайлівна

Чудик Арсен Ігорович

Яциковський Олег Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

Крисоватий Ігор Андрійович

Чудик Наталія Олегівна

Цаль Наталія Володимирівна

Мужилівський Назарій Іванович

Шатарський Ярема Дмитрович



Діліться у соцмережах:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь