Politerno > Україна і світ > МОЗ запропонує уряду жорсткий карантин на вихідні

МОЗ запропонує уряду жорсткий карантин на вихідні

  • 9 Листопада, 2020
  • 1298 Переглядів
  • 0

Щоб “розірвати ланцюг” передачі COVID-19, Міністерство охорони здоров’я запропонує Кабміну запровадити жорсткий карантин на вихідні, аби у суботу й неділю працювали лише продуктові магазини, аптеки й ветеринарні аптеки, транспорт та автозаправки.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на брифінгу 9 листопада 

“Розуміючи, що повний локдаун буде важко малому та середньому бізнесу перенести, ми будемо пропонувати жорсткий карантин вихідного дня. Наша пропозиція: щоб з 00 годин суботи до 00 годин понеділка у нашій країні працювали виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автозаправочні станції, ветеринарні аптеки.

Усе решта, що стосується ресторанів, кафе, інших закладів громадського харчування – щоб вони працювали виключено “на винос”. Що стосується решти магазинів, торгово-розважальних центрів – ми рекомендуємо, щоб вони у суботу й неділю були зачинені. Це стосується і решти розважальних закладів, розважальних подій, щоб вони у суботу й неділю не відбувалися”, – зазначив Степанов.

МОЗ сподівається, що це зменшить кількість контактів між людьми до мінімуму, що контакти звузяться до родинного кола, а це, в свою чергу, даcть “збити хвилю” поширення коронавірусної хвороби. 

Голова МОЗ сподівається уникнути таким чином повного “локдауну”, на який пішли повторно деякі європейські країни.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE