Politerno > Україна і світ > Ви або рятівник, або комерсант, – Зеленський до Порошенка щодо роботи “5 елементу” у вихідні. ВІДЕО

Ви або рятівник, або комерсант, – Зеленський до Порошенка щодо роботи “5 елементу” у вихідні. ВІДЕО

  • 18 Листопада, 2020
  • 770 Переглядів
  • 0

Президент Володимир Зеленський відреагував на роботу фітнес-клубу “5 елемент”, до якого має відношення експрезидент Петро Порошенко, під час карантину вихідного дня.

На жаль, дехто вважає, що рішення уряду (про карантин вихідного дня – ред.) можна не виконувати. Вийшов один сюжет, мабуть всі дивилися, про роботу клубу, який належить синові одного з поліцейських начальників. Вже сьогодні його звільнили з Нацполіції, я дякую керівництву Нацполу та МВС за оперативну та справедливу реакцію.

 

Ми не будемо діяти за принципом “друзям все, а ворогам – локдаун”, санкції за порушення вихідного дня будуть однакові для всіх, це стосується і власника фітнес-клубу “5 елемент” (ймовірно, Зеленський має на увазі Порошенка – ред.). З одного боку кричите, що ситуація з розповсюдженням COVID критична, з іншого сприяєте цьому. Ви, треба вирішити, або рятівник, або комерсант. І раджу не витрачати кошти на ботоферми, які мають говорити про політичні переслідування опозиції.

Краще зберегти гроші на оплату штрафів. Вони будуть продовжуватися, доки не навчитеся поважати закон. Треба буде 100 штрафів – буде сто. Будемо в бюджет повертати усе, що ви вкрали за попередні роки“, – зазначив зеленський Зеленський під час відеозвернення.

Згодом експрезидент Петро Порошенко у Telegram відреагував на це звернення.

“Це вже агонія, Володимире Олександровичу. А про “повернути вкрадене з бюджету”, тут ви абсолютно праві. Ваш міністр Уманський якраз сьогодні розповів про ваше Велике крадівництво”, – зіронізував Порошенко.

Відео про роботу клубу “5 елемент” під час карантину вихідного дня, яке оприлюднив Сергій Лещенко:

 Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE