Politerno > Україна і світ > “Слуги” голосують за виключення Дубінського з фракції – голосів не вистачає

“Слуги” голосують за виключення Дубінського з фракції – голосів не вистачає

 • 29 Січня, 2021
 • 204 Переглядів
 • 0

Фракція “Слуга народу” провела “рейтингове” голосування щодо виключення нардепа Олександа Дубінського.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”, який цитує заступницю голови фракції Євгенію Кравчук.

“За результатами голосування у фракційному застосунку (це фактично було рейтингове голосування за три варіанти) найбільшу кількість набрав варіант про виключення Дубінського з фракції.

За нього проголосувала більшість: 50%+ із тих, хто взагалі голосував (проголосували 52% депутатів загалом).

Ми виносимо це питання на фракцію у понеділок на голосування, щоб його підтвердити, і тоді буде зрозуміло, чи є необхідна кількість голосів за виключення”, – зазначила Кравчук.

Вона уточнила, що для ухвалення позитивного рішення необхідно 70% підтримки від загальної кількості депутатів фракції, тобто 172 голоси.

Співрозмовник УП у фракції стверджує, що за виключення були 57% з тих, хто голосував.

Всього у фракції “Слуга народу” 246 народних депутатів.

Перед голосуванням екснардеп від партії Порошенка, член наглядової ради УЗ Сергій Лещенко запустив інформацію про те, що більшість членів фракції “Слуга народу” проголосували за виключення Олександра Дубинського з фракції. За це, нібито, висловилося більше 2/3 тих, хто брав участь в таємному голосуванні через партійний додаток.

Висновок – інформація Лещенка не підтверджується, що уже відмітив скандальний нардеп Максим Бужанський.

Нагадаємо, США запровадили санкції проти 7 громадян та 4 медіа України через втручання у президентські вибори Сполучених Штатів. Зокрема, під санкціями нардеп “Слуги народу” Олександр Дубінський, експомічник нардепа Андрія Деркача Дмитро Ковальчук, колишній прокурор ГПУ Костянтин Кулик, екснардеп-утікач Олександр Онищенко, а також оточення Деркача – Антон Симоненко, Андрій Теліженко, Петро Журавель.

Дубінський заявив, що санкції проти нього ввели через “помилкові доноси шабунят і всіх інших йому подібних аферистів”.

Офіс президента анонсував певні кроки щодо притягнення до відповідальності українців, винних у втручанні в американські вибори.

Згодом Дубінський просив зібратися фракцію, щоб пояснити свою позицію стосовно запровадження санкцій до нього з боку США через втручання в американські вибори.

Як повідомила адвокатка Дубінського Тетяна Костіна на пресконференції, нардеп звинувачує “Центр протидії корупції” у держзраді через листи до Міністерства фінансів США з проханням накласти санкції проти нього.

Нардеп від “Слуги народу” Олександр Куницький незадоволений останніми подіями, націленими проти його колеги Олександра Дубінського.

Президент Володимир Зеленський просив нардепа Олександра Дубінського вийти з фракції “Слуга народу”, але той відмовився.

Нацбанк повідомив банки про санкції, введенні США, щодо нардепа Олександра Дубінського і попередив про ризики при співпраці з підсанкційними особами.

Відеохостинг YouTube видалив канал нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського через санкції, які проти нього нещодавно запровадили США.

Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін зустрічалася з фракцією “Слуга народу” через внесення нардепа Олександра Дубінського до санкційного списку, якого Вашингтон вважає причетним до втручання в американські вибори.

Нардепи з групи олігарха Ігоря Коломойського у фракції “Слуга народу” 28 січня проігнорували призначення Юрія Вітренка через скандал із внесенням нардепа Олександра Дубінського до санкційного списку.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь