Politerno > Україна і світ > Друг Путіна каже, що є бенефіціаром палацу в Геленджику, а керівник Mash, якого пустили всередину, працює на АП

Друг Путіна каже, що є бенефіціаром палацу в Геленджику, а керівник Mash, якого пустили всередину, працює на АП

 • 30 Січня, 2021
 • 205 Переглядів
 • 0

Російський бізнесмен та друг юнацтва Володимира Путіна Аркадій Ротенберг заявив, що є бенефіціаром “палацу Путіна” на мисі Ідокопас в Геленджику.

Про це Ротенберга заявив у коментарі, опублікованому телеграм-каналом Mash.

“Зараз це буде вже не секрет – я є бенефіціаром. Там досить такий складний був об’єкт, було багато кредиторів, мені вдалося стати бенефіціаром. Це знахідка, місце шикарне”, – зазначив він.

“Ми хочемо там побудувати апарт-готель, тому там досить велика кількість кімнат.

Мені дуже подобається готельний бізнес, я вже не кажу про те, щоб у подальшому перетворити це на туристичний бізнес. Я цим вже протягом декількох років займаюся, в мене є деякі об’єкти в Криму, є об’єкти на Далекому Сході, в нашій житниці – в Алтаї. Я поглядаю в цьому напрямку”, – додав Ротенберг.

За його словами, він вирішив розповісти про свою причетність до будівлі, тому що “скандал навколо цього, всілякі інсинуації”.

“Кілька років тому це було придбано.

… Я розумів, що це досить скандальна і важка будівля. Але я рідко помиляюся – мине півтора-два роки, я вас запрошу, і ви подивитеся на ту красу, яка там буде”, – підкреслив бізнесмен.

Він запевнив, що в будівництві “немає нічого незаконного” і зазначив, що стан будівництва “поки незадовільний”.

У той же час, видання The Insider пише, що головний редактор, директор і співвласник видання Mash Максим Іксанов має безпосереднє відношення до Адміністрації президента РФ.

Зокрема, він отримував дозвіл на пересування по Москві з АП. Також Іксанов проживає в будинку на вулиці Тригорний Вал, що належить управлінню справами президента. Квартира оформлена на батька глави Mash Тахіра Іксанова – ексдиректора Великого театру.

Іксанов працював переважно в державних ЗМІ: на телеканалі “Росія”, НТВ і “Москва 24”. За інформацією The Insider, йому належить автомобіль Porsche Cayenne, придбаний за 6,8 млн рублів.

Сестра Іксанова Аріна керувала секретаріатом колишнього віцеспікера Держдуми Миколи Левичева, який під час виборів мера Москви в 2013 році прославився тим, що брав участь у випилюванні дверей у квартирі прихильників Олексія Навального.

Іксанов не відповів на телефонні дзвінки The Insider. Письмове повідомлення із запитанням, чи він є або колись був співробітником АП, Іксанов прочитав, але відповіді не дав.

29 січня телеграм-канал Mash опублікував відео, зняте нібито всередині так званого палацу Путіна, яке показує, що інтер’єр об’єкта перебуває на “нульовому етапі будівництва”.

Телеканал “Росія 1” також зняв сюжет про “палац Путіна”, в якому йдеться про те, що особняк є недобудованим апарт-готелем.

У свою чергу журналісти Meduza розповіли про те, що сумнозвісний палац у Геленджику, про який розповів Навальний, будували з 2006-2007 року, а президент РФ Володимир Путін бував у ньому щонайменше 4 рази. Журналісти поговорили з людьми, які працюють у Прасковеєвці багато років, і вивчили документи щодо цього будівництва.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь