Politerno > Україна і світ > У Навального показали сюжет про “космічні” зарплати пропагандистів “Раша Тудей”. ВІДЕО

У Навального показали сюжет про “космічні” зарплати пропагандистів “Раша Тудей”. ВІДЕО

 • 28 Квітня, 2021
 • 136 Переглядів
 • 0

Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального оприлюднив нове розслідування щодо величезних зарплат “журналістів” російського пропагандистського телеканалу Russia Today.

Про це йдеться на сайті і YouTube-каналі Навального.

Як з’ясували активісти, у кремлівських пропагандистів є повний соціальний пакет і дуже високі для ринку зарплати, які вони отримують з російського держбюджету.

Наприклад, колумніст Леся Рябцева отримує майже 5 тисяч доларів на місяць (тут і надалі зарплати наведені в еквіваленті). За ці гроші вона пише по 2-3 невеликих колонки для сайту РТ в місяць типу таких, як “Навальний повертається в Росію, тому що його не запросили на інавгурацію Байдена” або про те, як “чудово росгвардія б’є кийками людей”, веде телеграм-канал, в якому поливає брудом опозицію і ставить схожі пости в Twitter.

Леся Рябцева

Леся Рябцева

Місячна зарплата блогера Станіслава Яковлєва на прізвисько Ортега становить 5,5 тисяч доларів. Він веде телеграм-канал ORTEGA, на який пише 400 постів на місяць. Ще пару раз приходив на ютюб-шоу “Прекрасна Росія бу-бу-бу”, на якому критикують російську опозицію.

 

Ще один колумніст Максим Кононенко. Він пише 710 слів в місяць і отримує за це 7,2 тисячі доларів.

 

Ведучий Костянтин Прідибайло отримує 4,2 тисячі доларів на місяць. Він веде те саме спеціальне шоу РТ про російську опозицію “Прекрасна Росія бу-бу-бу”. Воно щотижня виходить на окремому ютюб-каналі.

 

Співведучий Прідибайло Мітя Леонтьєв заробляє на телеканалі майже 6 тисяч доларів на місяць. Серед іншого він – син прес-секретаря “Роснєфті” Михайла Леонтьєва.

 

Мітя Леонтьєв

У “Прекрасної Росії бу-бу-бу” є навіть спеціальний кореспондент. Його звуть Георгій Бабаян і він є сином депутата Московської думи Романа Бабаяна. Місячна зарплата спецкора “найскромніша” – якихось 2,7 тисячі доларів.

 

Працює в “Раша Тудей” і колишній заступник начальника московського штабу Навального Віталій Серуканов. На телеканалі він грає роль розчарованого прихильника Навального. “Гастролює з програмою розчарований прихильник по всім пропагандистським передачам. Вигадує собі біографію, якісь інсайдерські знання, джерела”, – розповідають у фонді.

Платять йому за цю діяльність 10 тисяч доларів на місяць.

 

Віталій Серуканов

Ще одна пересічна співробітниця каналу Катерина Винокурова щомісяця отримує по 5 тисяч доларів.

 

Катерина Винокурова

“За що і навіщо платять цим людям? Якщо коротко, то за їх совість. Люди торгують собою, своїми думками і словами, давайте навіть не занурюватися в моральний аспект такого вибору. Все і так очевидно. Шокує лише те, що в Росії існує ринок купівлі та збуту таких послуг. І розцінки на цьому ринку шокують. Всю цю систему вибудувала, оплатила і підтримує Маргарита Симоньян, якій щорічно відписують з бюджету по 20 млрд рублів (26,7 млн ​​доларів). І вона витрачає їх на утримання в тому числі і цих безсовісних пройдисвітів”, – йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, одіозний кремлівський пропагандист Володимир Соловйов під час ефіру порівняв Адольфа Гітлера і опозиціонера Олексія Навального, розмірковуючи про сміливість і повагу.

21 квітня поліція проводила масові затримання прихильників російського опозиціонера Олексія Навального, які вийшли на акції протесту в різних містах РФ. Найбільше протестувальників – у Москві і Санкт-Петербурзі.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь