Politerno > Україна і світ > Партнер Сороса гендиректор Dragon Capital Фіала став новим власником “Української правди”

Партнер Сороса гендиректор Dragon Capital Фіала став новим власником “Української правди”

  • 26 Травня, 2021
  • 376 Переглядів
  • 0

Генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала став новим власником інтернет-видання “Українська правда”. Всі корпоративні права і активи переходять до групи компаній Dragon Capital.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Повідомляється, що засновник видання Олена Притула та Фіала уклали угоду, за умовами якої 100% корпоративних прав на видання і всі його активи переходять групі компаній Dragon Capital. Сторони також домовилися про те, що редакційна політика і підходи до роботи “Української правди” залишаться без змін.

Команда “Української правди” на чолі з головним редактором Севгіль Мусаєвою продовжить працювати в тому ж форматі, що і раніше, в тісній співпраці з Оленою Притулою, яка й надалі виконуватиме роль редактора-засновника.

“За аналогією з проєктом НВ, ми продовжимо практику невтручання власника в редакційну політику УП й раді анонсувати підписання відповідного документа, що буде знаходитися у вільному доступі на сайті “Української правди”, – зазначив Фіала.

“Усі 21 рік існування “Української правди” для нашої команди на першому місці були інтереси читача та українського суспільства. Цей принцип є для нас непорушним і найголовнішим, ми й надалі будемо дотримуватися його в нашій роботі. Редакційна угода із новим власником УП закріплює це на папері”, – заявила Мусаєва.

Dragon Capital розглядає цю інвестицію як ще один крок до підтримки вільних медіа та свободи слова в Україні. Інвестиційна компанія переконана у великих перспективах цифрових медіа як успішного бізнесу, популярність яких зростатиме протягом наступних років.

Багатий досвід Dragon Capital, накопичений в процесі інвестицій у цифрові медіа та інші суміжні галузі, а також додаткові інвестиції в продукт та інфраструктуру УП допоможуть проєкту стати ще більш цікавим для читача й зміцнити його лідерські позиції на ринку.

Редакція НВ, іншого медіа-проєкту групи компаній Dragon Capital, продовжить свою роботу абсолютно незалежно від редакції УП.

Довідково: у 2016-2018 роках компанія Dragon Capital з європейськими та американськими партнерами інвестувала в нерухомість України близько 400 млн $. Інвестиційним партнером Фіали в компанії, серед інших, є фонд американського фінансиста Джорджа Сороса Soros Fund Management

Dragon Capital New Ukraine Fund Томаша Фіали є партнером Soros Fund Management (SFM) (сім’ї Сороса) у приватному інвестиційному фонді Ukrainian Redevelopment Fund LP (URF).

За часів президентства Порошенка, у квітні 2017 року, Служба безпеки України провела обшуки в офісі інвестиційної компанії Dragon Capital. Томаш Фіала заявляв, що обшуки СБУ у компаніїї можуть бути пов’язані з тиском у справі Skymall.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE