Politerno > Україна і світ > “Я йому казав, що він не чує аграріїв. Він мене послав”: Нардеп Івченко вдарив “слугу” Сольського у Раді. ВІДЕО

“Я йому казав, що він не чує аграріїв. Він мене послав”: Нардеп Івченко вдарив “слугу” Сольського у Раді. ВІДЕО

  • 16 Липня, 2021
  • 439 Переглядів
  • 0

Нардеп з фракції “Батьківщина” Вадим Івченко вдарив у сесійній залі в обличчя представника “Слуги народу” Миколу Сольського.

Фото інциденту в Facebook оприлюднив парламентський кореспондент Ян Доброносов. Івченко в коментарі LB підтвердив факт конфлікту в сесійній залі.

“Скажімо так. Насправді конфлікт почався ще на засіданні нашого комітету (аграрного, де Микола Сольский («Слуга народу») головує, а Івченко є членом). Я йому (Сольскому) прямо казав, що він взагалі не чує аграріїв, лобіює законопроєкти в інтересах земельних рейдерів, в тому числі лобіює свої електровози в УЗ. Вже в сесійній залі продовжилася перепалка. Я ще раз йому сказав, що він не діє в інтересах українських аграріїв, прятягує через комітет свої законопроєкти. На що він мене нецензурною лайкою «послав». Звісно, як я міг на таке відреагувати? Адекватно. Але це тривало недовго. Ми відразу розійшлися”, – заявив депутат.

Редакція зв’язалася із депутатом Сольським та очікує на його коментар.

Нагадаємо, Миколу Сольського звинувачують у конфлікті інтересів, так як він є співвласником низки агрокомпаній і досі отримує дивіденди, що випливає з його декларацію. Причому, Сольський є в цьому бізнесі партнером з ексглави Офісу президента Андрієм Богданом.

Так, за даними видання “Апостроф” Андрій Богдан та Микола Сольський є давніми партнерами у аграрному бізнесі. З приходом до влади вони отримали можливість замкнути на собі прийняття рішень в державній сфері, що свідчить про конфлікт інтересів.

В реєстрах Сольський значиться засновником 7 та бенефіціаром 10 підприємств, що займаються агробізнесом (частина з них на цей час припинила діяльність).

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE