Politerno > Україна і світ > До конкурсу на посаду керівника Бюро економічної безпеки допустили 48 кандидатів, Данилюка дискваліфікували

До конкурсу на посаду керівника Бюро економічної безпеки допустили 48 кандидатів, Данилюка дискваліфікували

  • 29 Липня, 2021
  • 293 Переглядів
  • 0

Конкурсна комісія з відбору директора Бюро економічної безпеки не допустила ексміністра фінансів Олександра Данилюка до конкурсу – не підійшов диплом Університету Індіани, зрештою до конкурсу допустили 48 учасників.

Про це відомо з засідання комісії з конкурсу на зайняття посади директора БЕБ.

Голова комісії, ексміністр фінансів Тимофій Милованов заявив про невідповідність Данилюка кваліфікаційним вимогам. Він не надав документи, що засвідчують наявність у нього вищої юридичної або економічної освіти, натомість надав документи, які засвідчують вищу освіту за спеціальністю, яка не відповідає вимогам конкурсу.

Данилюк закінчив Національний політехнічний університет (КПІ) за спеціальністю інженер-електрик і паралельно здобув освіту в галузі фінансів в Київському інституті інвестицій. 

МВА ексміністр отримав в Університеті Індіани, проте диплом не пройшов нострифікацію, у зв’язку з цим комісія відмовилася його визнавати. Милованов посилався на лист Міносвіти щодо того, що без належного визнання диплому в Україні немає підтвердження того, що освіта справді здобувалася та що документ є автентичним.

За Данилюка заступився міністр фінансів Сергій Марченко. Він посилався на те, що не було вимоги щодо нострифікації під час подання документів, проте Мілованов відповів, що це є законодавчою вимогою. Марченко висловив думку, що “це буде пояснюватися політично”. “Я не проти законності цих рішень, мене цікавить, як ми це будемо пояснювати”, – додав він.

“Або ми всіх 11 допускаємо і просимо виправити документи, або голосуємо за дискваліфікацію всіх”, – заявив Мілованов. Зрештою, комісія проголосувала за зняття з конкурсу 11 осіб, Марченко утримався.

Раніше ми повідомляли, що головними кандидатами на посаду голови Бюро економічної безпеки називають керівника ДФС Вадима Мельника, колишнього міністр фінансів Олександра Данилюка, члена Ради Нацбанку Василя Горбаля та колишнього політика Миколу Катеринчука.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE