Politerno > Україна і світ > На посаду голови Бюро екбезпеки претендують 12 кандидатів

На посаду голови Бюро екбезпеки претендують 12 кандидатів

  • 9 Серпня, 2021
  • 265 Переглядів
  • 0
БЕБ

У понеділок, 9 серпня, на засіданні Комісії з конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки було визначено шортліст з 12 кандидатів. За підсумками тестування, після співбесіди та ситуаційних завдань трьох із них подадуть на розгляд прем’єр-міністру.

Про це відомо з трансляції засідання.

Так, голова комісії Тимофій Милованов оголосив 12 кандидатів, що за підсумками тестування на знання законодавства та на вербально-логічне мислення набрали найбільше балів. Комісія повинна була обрати 7 кандидатів за рейтинговим балом, а також усіх, чий бал дорівнює результату 7-го кандидата.

Максимальний бал, 8, набрали три кандидати: Ганна Горбенко, Сергій Маштабей та Вадим Мельник. Решта допущених до наступного етапу кандидатів набрали по 7 балів: Василь Горбаль, Раджамі Джан, Олександр Карєєв, Аттіла Ковчі, Сергій Олійник, Роман Осипчук, Сергій Солодченко, Олексій Туровський, Юлія Яцик.

Кандидатів з шортлісту допускають до виконання ситуаційних завдань та співбесіди після спецперевірки, передбаченої законом “Про запобігання корупції” та “Про очищення влади”. За результатами цих етапів, згідно регламенту, комісія відбере трьох кандидатів, яких подадуть на розгляд прем’єр-міністрові Денисові Шмигалеві. 

Співбесіди проводитимуть 13 серпня з 12:00 до 18:30, а відповіді на ситуаційні завдання кандидати подають до 11 серпня.

Нагадаємо, екс-секретар РНБО Олександр Данилюк вдарив на святкуванні свого дня народження радника глави ОП Єрмака Тимофія Милованова через те, що комісія не допустила Данилюка до конкурсу на посаду директора Бюро економічної безпеки.

Милованов, після бійки з колишнім секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександром Данилюком, полетів у США з синцем під оком.

Ексміністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що голова конкурсної комісії БЕБ Тимофій Милованов повністю залежить Офісу Президента.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE