Politerno > Україна і світ > “Єдиний шлях – стати чистим бізнесом”: Зеленський каже, що олігархічної гілки влади більше не буде

“Єдиний шлях – стати чистим бізнесом”: Зеленський каже, що олігархічної гілки влади більше не буде

  • 23 Вересня, 2021
  • 205 Переглядів
  • 0

Президент Володимир Зеленський подякував нардепам, які підтримали законопроєкт №5599 про олігархів, а також запевнив, що олігархічної гілки влади в Україні більше не буде.

Про це він написав у Telegram.

“Конституція визначає, що державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Але фактом життя в нашій державі протягом багатьох років було існування також олігархічної гілки влади – групи людей, які вважали, що вони важливіші, ніж законодавці, урядовці чи судді.

Кожен українець знає, хто ці люди, яких називають олігархами. Кожен українець знає, як олігархи купували політичний вплив і як вони використовували політиків заради своїх інтересів. Держава не мала права це ігнорувати – ніколи. Ні у 2000-х роках, ні у 2010-х роках, ні тим більше зараз”, – пише Зеленський.

За його словами, завдяки закону Україна “отримує історичний шанс на побудову цивілізованих і чистих відносин між великим бізнесом і державою”.

“Так, це багатьом політикам не подобається. Так, вони хочуть жити, як раніше, працюючи на олігархів. Так, було дуже багато тиску на наших депутатів, дуже багато інтриг і навіть шантажу. Але закон ухвалено.

Я вдячний кожному депутату, який підтримав цей закон. 229 “за” від “Слуги Народу” та 279 “за” в цілому в парламенті – це правильний сигнал”, – додав президент.

“Олігархічної гілки влади в Україні більше не буде. Законодавча, виконавча та судова – так. А для олігархів шлях єдиний – стати чистим бізнесом”, – запевнив він.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE