Politerno > Україна і світ > У 2021 році Сергій Надал виконав лише 8% своїх обіцянок

У 2021 році Сергій Надал виконав лише 8% своїх обіцянок

  • 19 Січня, 2022
  • 1674 Переглядів
  • 0

«Слово і діло» пропонує подивитися, як міські голови обласних центрів працювали упродовж 2021 року і наскільки їм вдалося впоратися з виконанням обіцяного.

Повний перелік обіцянок міських голів за всі роки їхнього перебування при владі та наші аргументи на користь виконання або невиконання конкретних обіцянок можна переглянути в розділі «Політики». Інформація про те, за якою процедурою ми верифікуємо обіцянки, є в нашому регламенті.

Найбільший відсоток обіцянок, за даними аналітиків «Слово і діло», у 2021 році виконав небагатослівний мер Чернігова Владислав Атрошенко – 29% (2 обіцянки), не зміг виконати 14% (1 обіцянку).

Майже такий самий рівень відповідальності і у мера Ужгорода Богдана Андріїва – 27% (3 обіцянки), не зміг виконати міський голова 9% зобов’язань (1 обіцянку).

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов виконав у 2021 році чверть зобов’язань (у нього це аж 14 обіцянок), не зміг виконати – 5% (3 обіцянки).

Більш як 15% обіцянок вдалося виконати меру Хмельницького Олександру Симчишину (19%, 8 обіцянок), меру Луцька Ігорю Поліщуку (17%, 9 обіцянок) та меру Івано-Франківська Руслану Марцінківу (16%, 16 обіцянок).

Столичний мер Віталій Кличко у 2021 році зміг виконати 12% обіцянок (11), не вдалося реалізувати – 18% (16 обіцянок).

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович зміг виконати 11% своїх обіцянок, тобто 8 зобов’язань, решта – наразі у процесі реалізації.

Андрій Ярема - Rich Town
Читайте також:
“Rich Town” для Яреми. Історія сумнівної інвестугоди та звинувачень у підробці документів і шахрайстві

Кілька мерів протягом 2021 року виконали по 10% своїх обіцянок: мер Дніпра Борис Філатов (2 обіцянки), мер Чернівців Роман Клічук (12 обіцянок) та мер Рівного Олександр Третяк (2 обіцянки).

Решті мерів вдалося виконати менше 10% своїх зобов’язань.

Так, міський голова Одеси Геннадій Труханов та мер Тернополя Сергій Надал виконали по 8% обіцянок (6 та 5 зобов’язань відповідно).

Мер Черкас Анатолій Бондаренко наобіцяв чимало. Він виконав у 2021 році 6% обіцянок, тобто 5 зобов’язань.

Кілька мерів змогли виконати по 4% своїх зобов’язань: мери Львова Андрій Садовий (7 обіцянок), Житомира Сергій Сухомлин (3 обіцянки), Херсона Ігор Колихаєв (1 обіцянка) та Сум Олександр Лисенко (1 обіцянка).

Нагадаємо, за перший рік нової каденції міський голова Тернополя Сергій Надал виконав лише одну з передвиборчих обіцянок.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь