Politerno > Україна і світ > “Цю владу я не вибирав, її імперський угар я не підтримував”, – відомий блогер про вторгнення РФ в Україну

“Цю владу я не вибирав, її імперський угар я не підтримував”, – відомий блогер про вторгнення РФ в Україну

Відомий російський блогер Юрій Дудь назвав президента Росії “імператором, що захопився історією” і заявив, що не обирав Володимира Путіна.

Про це Дудь написав у своєму Instagram.

“Імператор, що захопився історією. Свита з ампутованою думкою та волею. Пропагандистський ескорт, що так складно і так солодко схвалює війну з теплих столичних квартир.

Та й рішення, які вся ця тусовка приймає. Рішення – не ті, щоб конвертувати природні ресурси на благополуччя Воронежа, Камчатки, Нікеля та Заполярного, а щоб багатіти самим і довше в управлінні цих ресурсів залишатися…

Цю владу я не вибирав, її імперський угар я не підтримував.

Весною минулого року у нас вийшов випуск із Михаличем із петербурзького гурту Animal Джаz.

Відповідаючи на запитання: “Як ти сприймаєш те, що відбувається між Росією та Україною?”, – він відповів: “Жесть. Трагедія. І почуття провини <…> Оці всі зелені чоловічки, ось це все втручання з боку – це нескінченні почуття мого сорому та провини. З одного боку – через те, що я не можу вплинути. З іншого – через те, що це моя країна, хоча я начебто прямо і не відповідальний за ці реч”і.

Ця відповідь близька до того, що зараз відчуваю я”, – зазначив Дудь.

Дудь також зазначив, що з “ніжністю та любов’ю” носить російський триколор на передпліччі, адже РФ його батьківщина: “Але Україні, батьківщині рідних та дому друзів, – моя максимальна підтримка в ці дні”.

Блогер також повідомив, що побував у Норвегії. У країні, де теж є газ і нафта, але чомусь навіть найглухіше село в Норвегії на 10 будинків випромінює благополуччя на противагу Росії.

Нагадаємо, члени Радбезу РФ на камеру висловилися за визнання незалежності окупованих агресором ОРДО і ОРЛО, а президент РФ Володимир Путін заявив, що ухвалить рішення 21 лютого.

Президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання ОРДЛО.

Видавши укази про визнання ОРДЛО, президент Росії Володимир Путін дозволив направити на схід України російські війська нібито “для підтримки миру”.

На засіданні Держдуми РФ 22 лютого депутати ратифікували договори “про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу” з самопроголошеними “ДНР” та “ЛНР”.

Компанія СКМ олігарха Ріната Ахметова сплатить наперед податків на суму 1 млрд грн.

Уряд США запроваджує фінансові санкції проти двох російських банків, олігархів та шляхів погашення державного боргу РФ.

Президент Володимир Зеленський анонсував підписання указу про призов військовослужбовців запасу через збільшення військової загрози з боку Росії.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерриш зазначив, що війська РФ, розміщені без дозволу України на території Донецької та Луганської областей – не є миротворцями.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE