Politerno > Україна і світ > Нагадує страшний “Контрстрайк”: командир батальйону про бої за Сєвєродонецьк

Нагадує страшний “Контрстрайк”: командир батальйону про бої за Сєвєродонецьк

  • 6 Червня, 2022
  • 484 Переглядів
  • 0

Командир батальйону «Свобода», капітан Національної гвардії Петро Кузик заявив, що в Сєвєродонецьку на Луганщині йдуть запеклі вуличні бої, а ЗСУ доводиться постійно маневрувати.

Про це він розповів у спеціальному ранковому інформаційному ефірі Радіо Свобода.

«Ворог має певну перевагу в ствольній артилерії, кількості танків, можливо, і в кількості людей і активно використовує цю перевагу. Постійно атакують обстрілюють знищують будинки, наші укріплення. Нам доводиться постійно маневрувати», – каже Кузик.

За його словами, ситуація вкрай складна в Сєвєродонецьку, йдуть запеклі вуличні бої.

«Були спроби контратакувати десь вдало, десь не дуже. З їхнього боку теж постійно тиснуть. Деякі підрозділи змушені були на квартал відійти, деякі підрозділи втримали позиції, зокрема і наш. Але це все в дуже важких умовах, дуже страшно, але нагадує (відеогру-шутер – ред.) «Контрстрайк». Стратегічно з нашого боку ми чекаємо на підсилення, особливо закрити проблему в артилерії. З їхнього боку якісь незрозумілі штурми, як ми називаємо, «м’яса» піхоти. Постійно ми їх знищуємо, вони нові і нові резерви кидають вже. За нашими даними, підтягнули ще резерви», – каже командир батальйону «Свобода».

Кузик зазначив, що динаміка бою дуже велика, ситуація змінюється на день по декілька разів.

«Буквально б’ємось за кожен будинок, за кожну вулицю. Інколи в якийсь день ми можемо на квартал просунутись, в якийсь день нас можуть відкинути на квартал. Так постійно триває і так буде тривати. Якщо наша сторона зацікавлена його утримати, то окрім розраховувати на стійкість піхоти, треба ще сюди достатньо сил і засобів – танки, артилерія», – сказав капітан.

Нагадаємо, журналіст Юрій Бутусов заявив, що влада вигадує успіхи у Сєвєродонецьку і що там ситуація дуже складна. Очільник Луганської обласної адміністрації відповів, що ситуація швидко змінюється і часом погіршується.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE