Politerno > Україна і світ > Росія продовжить наносити удари, щоб завадити постачанню ЗСУ – Британська розвідка

Росія продовжить наносити удари, щоб завадити постачанню ЗСУ – Британська розвідка

  • 29 Червня, 2022
  • 721 Переглядів
  • 0

Британська розвідка передбачає подальше нанесення ракетних ударів по об’єктах в Україні з метою завадити постачанню ЗСУ. Через брак високоточної зброї і помилки у наведенні це супроводжуватиметься жертвами серед мирного населення.

Про це йдеться в розвідувальному огляді Міноборони Британії.

Повідомляється, що російські війська продовжують поступово просуватися у спробах оточити Лисичанськ. З 25 червня 2022 року російські війська просунулися ще на 2 км біля Лисичанського нафтопереробного заводу, на південь від міста.

“Існує реальна ймовірність, що ракетний удар по Кременчуцькому торговому центру 27 червня 2022 року мав на меті вразити сусідній інфраструктурний об’єкт” – йдеться в огляді.

Розвідка нагадує, що неточність російських ударів на великій відстані раніше вже призводила до масових жертв серед цивільного населення, у тому числі на залізничному вокзалі Краматорська 9 квітня 2022 року.

“Російські планувальники, швидше за все, залишаються готовими до високого рівня побічної шкоди, коли відчувають військову необхідність для удару по цілі. Майже напевно, що Росія продовжуватиме завдавати ударів, намагаючись перешкодити постачанню українських фронтових сил” – заявляють у британській розвідці.

“Дефіцит у Росії більш сучасної високоточної ударної зброї та професійні недоліки наведення, швидше за все, призведуть до нових жертв серед цивільного населення” – йдеться в огляді.

Президент Зеленський показав запис відеокамер, які зафіксували удар російських ракет по торговому центру в Кременчуці:

Нагадаємо, після перемовин у Мадриді у вівторок Туреччина погодилася розблокувати вступ Швеції та Фінляндії в НАТО.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE