Politerno > Україна і світ > Петиція про звільнення Ткаченка набрала необхідну кількість голосів, але автору відмовили – подробиці

Петиція про звільнення Ткаченка набрала необхідну кількість голосів, але автору відмовили – подробиці

  • 4 Червня, 2023
  • 677 Переглядів
  • 0

Автор петиції про звільнення Олександра Ткаченка з посади міністра культури Юрій Шиян отримав лист від Кабінету міністрів про те, що петиція не набрала потрібну кількість голосів. Однак, станом на 2 червня звернення підписала 25201 людина.

“Повідомляємо, що подана вами електронна петиція про звільнення Олександра Владиславовича Ткаченка з поста міністра культури та інформаційної політики України у визначений термін не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку“, – йшлося у повідомленні.

Скрін з відповіддю опублікували в громадській організації “Українські буржуазні націоналісти”.

Згодом у Кабміні пояснили таку відповідь технічною помилкою у системі. 

“Повідомлення автору, що петиція не набрала голосів, є виключно наслідком логічної помилки в старій системі петицій. Ця помилка ніяк не впливає на подальше опрацювання петиції“, – зазначили в уряді.

А також додали, що збір підписів на петицію про звільнення Ткаченка з поста міністра триває. 

“УП.Життя” зв’язались з автором звернення. Він зазначив, писатиме листа до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, щоб дізнатися причину таких дій.

Поки ніякої аргументації не отримали, лише лист на пошту, в якому чіткого обґрунтування нема, лише начебто “петиція у визначений термін не набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оскільки не відповідає вимогам до письмового або усного звернення“, – розповів Юрій.

Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков провів перемовини з міністром оборони Китаю генералом Лі Шанфу. Зустріч відбулася у Сінгапурі, де проходить саміт з питань безпеки Шангрі-Ла.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE