Politerno > Україна і світ > Внаслідок знищення Каховської ГЕС зникли безвісти 27 людей

Внаслідок знищення Каховської ГЕС зникли безвісти 27 людей

  • 10 Червня, 2023
  • 375 Переглядів
  • 0

Станом на 12:00 10 червня внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС на Херсонщині підтоплено 47 населених пунктів.

Про це заявили у Міністерстві внутрішніх справ та повідомили, про загиблих, поранених та зниклих безвісти людей внаслідок катастрофи, спричиненої окупантами.

«На Херсонщині фактично підтоплено 47 населених пунктів, із них: 33 (3815 будинків) – на підконтрольній Україні території, 14 – на тимчасово окупованій», – йдеться у повідомленні. 

За даними МВС, вже вдалося евакуювати 2620 осіб, з яких 160 дітей. Загинуло чотири людини. Травмовано внаслідок обстрілу під час евакуаційних заходів – 11 людей. Крім того, 27 мирних жителів вважаються зниклими безвісти.

У Миколаївській області внаслідок підриву ГЕС підтоплено 31 населений пункт. Евакуювали 936 осіб, серед яких 167 дітей. Один мирний житель області загинув.

У Дніпропетровській області зараз відсутнє водопостачання у понад 89 тис. абонентів у 26 населених пунктах. Разом з місцевою владою співробітники МВС підвозять людям питну та технічну воду.

«Намагаємося продовжувати евакуаційні заходи, але ворог нещадно обстрілює. Працюємо заради життя та безпеки людей», – додали в МВС.

Нагадаємо, вранці в суботу пролунали нові вибухи на Арабатській стрілці, палала захоплена росіянами база відпочинку. Ввечері у п’ятницю теж повідомлялося про вибухи на іншій базі відпочинку.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE