Politerno > Україна і світ > Гутцайт заявив, що Україна може відмовитися від бойкоту змагань за участю росіян і білорусів

Гутцайт заявив, що Україна може відмовитися від бойкоту змагань за участю росіян і білорусів

  • 23 Липня, 2023
  • 314 Переглядів
  • 0

Україна розглядає можливість участі українських спортсменів у всіх кваліфікаційних змаганнях до Олімпіади 2024 року в Парижі, навіть якщо в них братимуть участь росіяни та білоруси під нейтральним прапором.

Про це повідомив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт в ефірі телемарафону.

“Росії та Білорусі як офіційних країн не буде на Олімпійських іграх. І зараз ми вже розпочали дискусію щодо можливості, якщо не буде Росії й Білорусі на Олімпійських іграх, щоб наші спортсмени вже брали участь у всіх кваліфікаційних змаганнях до Олімпійських ігор, які будуть відбуватися в Парижі в 2024 році”, – зазначив міністр.

На уточнююче питання, чи може Україна дозволити спортсменам брати участь у змаганнях із росіянами та білорусами, які виступатимуть під нейтральним прапором, Гутцайт сказав: “Зараз ми це питання розглядаємо. Ми ведемо дискусії з нашими всеукраїнськими федераціями, з нашими спортсменами”.

Міністр наголосив, що Україна добивалася того, щоб Росії та Білорусі не було на Олімпійських іграх і досягла цього: “Прапора та іншої символіки Росії та Білорусі там не буде”.

“А щодо участі наших спортсменів, ми зараз розглядаємо, ведемо дискусію, ми щодня з усіма президентами федерацій з’ясовуємо це питання і найближчим часом ми дізнаємося наше спільне рішення”, – сказав він.

Нагадаємо, попередньо, за ніч на 23 липня, російськими терористами в історичному центрі Одесі, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО, пошкоджено 25 пам’яток архітектури.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE