Politerno > Україна і світ > “Спочатку ЗСУ, потім все інше”: одесити мітингували проти сумнівних тендерів

“Спочатку ЗСУ, потім все інше”: одесити мітингували проти сумнівних тендерів

  • 3 Вересня, 2023
  • 419 Переглядів
  • 0

В Одесі на День міста 2 вересня біля будівлі мерії люди з плакатами вимагали скасувати тендери на реконструкцію Київського райсуду та Театру юного глядача за гроші міського бюджету та передати їх на ЗСУ.

Про це повідомили голова благодійного фонду “Корпорація монстрів” Катерина Ножевнікова у Facebook, “Думська” та “Суспільне“.

“Ми не дозволимо вам витрачати навіть копійку на непершочергові витрати під час війни.

І ми не дозволимо вам знущатися з наших захисників і з нас. Місто, яке вийшло з закликом не проти влади, а до влади – припинити безглузді тендери і згадати, що в нас всіх лише одна країна. І від дій кожного зараз залежить доля країни”, – зазначила Ножевнікова.

За даними ЗМІ, на площу вийшло від 400 до 600 людей.

Зазначається, що протест пройшов мирно та “був проігнорований владою”.

Головна мета, зазначають організатори, звернути увагу влади на необхідність спрямувати всі зусилля на допомогу армії та військовослужбовцям, які захищають мирне існування нашого міста.

Причиною мітингу є сумнівні тендери міської та обласної влади. Наприклад, 106 мільйонів гривень місто вирішило виділити на реконструкцію Київського районного суду, понад 30 млн гривень область вирішила витратити на ремонт фасаду Театру юного глядача, а ще понад 30 млн – на ремонт доріг у селі Дачне.

Дві фракції міськради – “Слуга народу” та “Європейська солідарність” звернулись 25 серпня до міського голови Одеси з проханням скасувати тендер на ремонт Київського райсуду.

Люди планують влаштовувати подібні мітинги щосуботи.

Перший такий мітинг відбувся 28 серпня.

Нагадаємо, Шевченківський райсуд Києва арештував Ігоря Коломойського на 60 днів із можливістю внесення застави у 510 мільйонів гривень.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE