Politerno > Тернопільщина > Верховний суд скасував апеляцію Тернопільської міськради та церковників щодо ділянки на Малишка

Верховний суд скасував апеляцію Тернопільської міськради та церковників щодо ділянки на Малишка

  • 14 Листопада, 2023
  • 3007 Переглядів
  • 0

Сьогодні, 14 листопада, Верховний Суд України постановив задовольнити касаційну скаргу позивачів щодо земельної ділянки УГКЦ Пресвятої Тройці Тернопільсько-Зборівської єпархії за адресою вул. А. Чайковського, Малишка, Слівенська.

 «Постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 07.06.2023 у цій справі скасувати, а справу направити до суду апеляційної інстанції для продовження розгляду.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття, є остаточною та оскарженню не підлягає.», – йдеться у рішенні ВСУ.

Мова йде про скандальну ділянку, якій рішенням Тернопільської міської ради від 29 січня 2021 №8/3/78 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» за вищезгаданою адресою було змінено цільове призначення та після слів «храмових споруд» додано «та парафіяльних, житлових і громадських споруд». На підставі цього рішення були виготовлені містобудівні умови і було розпочато будівництво багатоквартирного будинку.

У березні цього року Тернопільський окружний адміністративний суд став на сторону позивачів, жителів сусідніх до Церкви Пресвятої Тройці будинків, та вирішив визнати протиправним і скасувати пункт 4 зазначеного рішення. Але 7 червня Восьмий апеляційний адміністративний суд скасував рішення першої інстанції.

Нагадаємо, колишній начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол оформив на свою доньку Олександру квартиру в елітному житловому комплексі «Панорама» на вулиці Чумацькій у Тернополі.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE