Politerno > Тернопільщина > Надал та Гуда взяли участь у Архиєрейській Літургії в Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці

Надал та Гуда взяли участь у Архиєрейській Літургії в Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці

  • 17 Лютого, 2017
  • 1630 Переглядів
  • 0

У головному храмі греко-католиків Тернополя – Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відбулася Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди перебування чудотворної ікони Нерукотворного Спаса з Едесси.

Очільник Тернополя Сергій Надал каже, що у ці дні у Тернополі перебуває особлива ікона Спасителя, зображена у чудесний спосіб. І це найсильніший символ того, що Бог є завжди з людиною, котра його шукає, повідомляє прес-служба Міської ради.

Під час літургії поруч з міським головою знаходились голова Благодійного фонду, за сприяння якого ікона Спасителя потрапила в Тернопіль, Ігор Гуда з дружиною.

«Починаючи з 1870 року цю реліквію лише декілька разів давали для Богопочитання у храмі, а поява святині в Україні, у Тернополі – це символічний акт підтримки Святим Престолом України у складний для неї час і важливий знак надії, – зазначає міський голова. – Тому молімося за тих, хто постраждав і залишився без дому, за поранених і полонених, за тих, хто вмирає від голоду і холоду, бо їм не дано сьогодні тої ласки, яку нині маємо в цьому храмі. Молімося за нашу державу і наш народ, за наше майбутнє. Нехай у Тернопіль та Україну прийде мир, злагода та зійде Божа Благодать!».

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE