Politerno > Україна і світ > Метінвест, що належить Ахметову, втратив контроль над всіма активами в ОРДЛО

Метінвест, що належить Ахметову, втратив контроль над всіма активами в ОРДЛО

  • 15 Березня, 2017
  • 1427 Переглядів
  • 0

Група Метінвест, що належить Рінату Ахметову, заявляє про повну втрату контролю над роботою всіх своїх активів на тимчасово неконтрольованій території.

Про це повідомляє прес-служба холдингу.

“На підприємства Групи Метінвест на НКТ прийшли невідомі люди, які зажадали перереєструвати підприємства в юрисдикції невизнаних республік, а також почали інвентаризацію і опис майна. У разі непокори вони погрожували співробітникам підприємств фізичною розправою”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема йдеться про ПрАТ “Єнакіївський металургійний завод” (включаючи його Макіївську філію – ПрАТ “Макіївський металургійний завод”), ПрАТ “Єнакіївський коксохімпром”, ПрАТ “Харцизький трубний завод”, ПрАТ “Комсомольське рудоуправління”, ПрАТ “Краснодонвугілля”, ПрАТ “Донецьккокс” та Спільне українсько-швейцарське підприємство ТОВ “Метален”.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

– Рішення про припинення роботи наших підприємств на території так званих «ДНР» і «ЛНР» – це вимушений крок, який викликаний нашим категоричним незгодою з вимогою змінити українську юрисдикцію. Крім того, в умовах, що склалися ми не можемо контролювати діяльність підприємств і, відповідно, нести відповідальність за те, що відбувається на їх території.

Раніше повідомлялось, що Єнакіївський металургійний завод і ПАТ “Краснодонвугілля”, що входять до групи “Метінвест” і розташовані на окупованій території, зупиняють виробництво через блокаду залізничного сполучення в зоні АТО.

Також ми повідомляли про те, що менеджмент готелів “Донбас Палас” і “Парк Інн”, в Донецьку, що входить в холдинг СКМ Ріната Ахметова, був відсторонений від управління підприємствами представниками самопроголошеної “ДНР”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE