Politerno > Україна і світ > Арешт Гужви: ГПУ оприлюднила перші оперативні відео

Арешт Гужви: ГПУ оприлюднила перші оперативні відео

  • 23 Червня, 2017
  • 1575 Переглядів
  • 0

Генеральна прокуратура України оприлюднилаа оперативне відео у справі про можливе вимагання грошей головним редактором інтернет-видання “Страна.ua” Ігорем Гужвою.

Відеоролики, зняті прихованою камерою, виклала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

“Це (на відео) те джерело, яке пізніше виступить в якості посередника, отримає гроші, мічені гроші, після того візьме їх в сумку, в якій є радіомаяк, по ходу пропаде зображення, очевидно, і з’явиться звук”, – пояснив глава ГПУ Юрій Луценко на брифінгу.

За його словами, посередник постукає в кабінет Гужви, занесе кошти, він покладе їх в свій портфель і дочекається приходу оперативних працівників силових органів, мічені гроші знайдуть в його портфелі.

“Це ви побачили епізод домовленості з посередником, наступний епізод – отримання суми вимагання посередником, наступний епізод – занесення отриманого посередником до свого шефа і далі фіксація силовиками саме цих купюр саме в тому місці, саме в тому портфелі. Коли будете дивитися, зверніть увагу на вираз обличчя вимагача під час того, коли зайшли силовики. Дуже красномовне”, – додав генпрокурор.

Нагадаємо, в ГПУ повідомили, що Ігору Гужві загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE