Politerno > Україна і світ > Луценко розповів чому не просувається розслідування справи щодо замовників вбивства Георгія Гонгадзе

Луценко розповів чому не просувається розслідування справи щодо замовників вбивства Георгія Гонгадзе

  • 17 Вересня, 2017
  • 1445 Переглядів
  • 0

У розслідуванні справи щодо замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе не має зрушень, оскільки засуджений за вбивство журналіста екс-начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач не дає жодних показів.

Про це 16 вересня у коментарі журналісту УП повідомив генпрокурор України Юрій Луценко у кулуарах конференції YES.

“Розслідування просувається погано, тому що Конституційний суд заборонив визнавати “плівки Мельниченка” в якості доказів, а також тому, що Пукач не дає жодних показів на тих, хто давав йому наказ”, – заявив Луценко.

“В мене було декілька спроб отримати свідчення від Пукача… Він категорично відмовляється спілкуватися і говорить про фантастичні версії. Взагалі складається враження, що в нього є проблеми зі здоров’ям”, – додав генпрокурор.

Луценко додав, що пошуки через документальні факти “достатньо ускладнені терміном” (давності – ред.).

Як відомо, Георгій Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області знайшли обезголовлене тіло, яке, за висновками експертів, могло належати журналісту. У 2009 році на Київщині знайшли рештки черепа нібито Гонгадзе. Поховали Гонгадзе у березні 2016 року в Києві.

29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши його винним у вбивстві Георгія Гонгадзе.

Апеляційний суд залишив вирок у силі.

На початку літа 2016 року Пукача етапували до Чортківської колонії у Тернопільській області.

Вищий спецсуд розглядає касацію на цей вирок. Наразі на розгляді касації оголошено безстрокову перерву.

Замовників убивства досі не покарано.

Вищий спецсуд у цивільних і кримінальних справах дозволив розсекретити аудіозаписи засідань Печерського райсуду Києва за звинуваченням Пукача.

У травні 2017 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе з’явилися важливі докази, а суд у справі Георгія Гонгадзе дозволив розсекретити аудіозаписи засідань Печерського райсуду за обвинуваченням екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, засудженого за вбивство журналіста.

Читайте також: Чому раптом почалися активні рухи у справі Гонгадзе – на яку суму спробує “обілетити” Кучму нова влада?

або Змінилося чотири президенти, а замовників вбивства Гонгадзе досі не названо, – Влащенко (Відео)

 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE